Recepční je mnohými často podceňovaná až opovrhovaná pozice. Přitom nejen chytrý manažer dobře ví, že první kontakt s firmou je zcela zásadní. Jedna americká studie z 90. let minulého století zkonstatovala, že celkový dojem o člověku, situaci či místě si tvoříme během prvních 6 sekund! Jen si představte, jakou škodu může napáchat nerudný a nekompetentní člověk na pozici recepční ve firmě, hotelu či třeba advokátní kanceláři.

Recepční ale není jen prvním kontaktem, je mnohem více. Recepční je zpravidla zejména profesionální osoba, která musí vědět vše. Vše o komplexním chodu společnosti, o všech jeho zákoutích, lidských, technických i administrativních. Naprostá většina lidí, kteří se ocitnou v nesnázích, se obrátí právě na člověka na recepci. Ještě stále se vám zdá tato pozice jako nedůležitá?

Kde najdu nabídky práce na pozici recepční?

Jak se vlastně nová práce v dnešní době hledá? Jen málo věcí se změnilo tak zásadně, jako navazování nových pracovních vztahů. Nebudeme vám tady radit, jak se zapsat na Úřad práce nebo jak tisknout haldy životopisů a rozesílat je na všechny možné strany. Toto vše je minulostí. Tady jsou moderní tipy, jak najít nabídky práce recepční rychle a efektivně:

1. Nabídky práce recepční v rámci své sociální bubliny

Velmi efektivní cesta k nalezení nové práce recepční je využít svých známostí a vztahů se svým okolím. Při aktuálním akutním nedostatku zaměstnanců napříč pracovním trhem jen málokdo z vašeho okolí neví o volných pozicích u svého zaměstnavatele. Vaše okolí vás zná, zná vaše přednosti a umí velmi dobře nabídnout vhodné zařazení a pozici. Využijte toho, kontaktujte své známé a přátele, získáte nejen psychickou podporu v dané situaci, ale i tipy na volné pozice třeba právě na pozici recepční ve svém okolí.

2. Nabídky práce recepční na sociálních / profesních sítích

Je to moderní a nejefektivnější cesta hledání práce. Dosah na sociální či profesní síti jakou je Staffito několikanásobně převyšuje dosah klasické sociální bubliny. Rychlost a efektivnost profesní sítě je výjimečná. Výhody jsou zřejmé:

  • Staffito nalezne odpovídající pozici recepční okamžitě a navíc zdarma
  • Staffito nabízí nové pracovní nabídky pro recepční průběžně, nejen při aktuální potřebě
  • Staffito doručí nabídky práce pohodlně do vašeho emailu
  • Staffito oznámí zájemci o práci, že má novou nabídku práce
  • Staffito zdarma vytváří komplexní profil a životopis zájemce o práci

Jak na to?

Nejdříve si vytvořte profil na Staffitu tady. Je to zdarma. Následně již vše nechte na Staffito. A vy jen vybírejte z nabízených pozic.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Získejte online životopis zdarma. Zasílání nejnovějších nabídek práce do e-mailu. Hlášení se k nabídkám jedním tlačítkem.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

 

3. Nabídky práce recepční na pracovních serverech

Výhodou hledání pracovních pozic na běžném “webu” je zejména množství nabízených pozic. Práci formou pracovních inzerátů nabízí desítky pracovních serverů. Nevýhodou je nutnost tyto pozice ručně třídit, neustále se “škatulkovat” do konkrétních požadavků a filtrů nabídek. Je to forma hledání práce, která nemá efektivnost a rychlost sociálně profesních sítí. Hledám práci tady znamená zejména “Hodně práce při hledání práce”.

Hledejte nejen práci recepční ale i nové výzvy!

Nebudeme daleko od pravdy, když konstatujeme, že doba nyní nahrává lidem, co hledají změnu, novou práci či nový profesní růst. Nedostatek pracovních sil nutí zaměstnavatele neustále hledat nové cesty, jak nové síly získat a zejména si je udržet. Automatické zvyšování ohodnocení, hledání nových a nových benefitů, zlepšování pracovního prostředí, to vše jsou pro zaměstnavatele velmi aktuální témata.
Taková je doba a vy se ji pokuste využít ve svůj prospěch. Využívejte všech výhod moderních profesních sítí jakou je např. Staffito a získejte vždy nejlepší možné pracovní nabídky.

 


Cron Job Starts