Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože nová práce je zároveň velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Kde najdu nabídky práce na pozici asistentky?

Jak se vlastně nová práce v dnešní době hledá? Jen málo věcí se změnilo tak zásadně, jako navazování nových pracovních vztahů. Nebudeme vám tady radit, jak se zapsat na Úřad práce nebo jak tisknout haldy životopisů a rozesílat je na všechny možné strany. Toto vše je minulostí. Tady jsou moderní tipy, jak najít nabídky práce asistentky rychle a efektivně:

1. Nabídky práce asistentky v rámci své sociální bubliny

Velmi efektivní cesta k nalezení nové práce asistentky je využít svých známostí a vztahů se svým okolím. Při aktuálním akutním nedostatku zaměstnanců napříč pracovním trhem jen málokdo z vašeho okolí neví o volných pozicích u svého zaměstnavatele. Vaše okolí vás zná. Zná vaše přednosti a umí velmi dobře nabídnout vhodné zařazení a pozici. Využijte toho, kontaktujte své známé a přátele, získáte nejen psychickou podporu v dané situaci, ale i tipy na volné pozice třeba právě na pozici asistentky ve svém okolí.

2. Nabídky práce asistentky na sociálních / profesních sítích

Je to moderní a nejefektivnější cesta hledání práce. Dosah na sociální či profesní síti jakou je Staffito několikanásobně převyšuje dosah klasické sociální bubliny. Rychlost a efektivnost profesní sítě je výjimečná. Výhody jsou zřejmé:

  • Staffito nalezne odpovídající pozici asistentky okamžitě a navíc zdarma
  • Staffito nabízí nové pracovní pozice pro asistentky průběžně, nejen při aktuální potřebě
  • Staffito doručí nabídky práce pro asistentky pohodlně do vašeho emailu
  • Staffito oznámí zájemci o práci, že má novou nabídku práce
  • Staffito zdarma vytváří komplexní profil a životopis zájemce o práci


Jak na to?

Nejdříve si vytvořte profil na Staffitu tady. Je to zdarma.
Následně již vše nechte na Staffito. A vy jen vybírejte z nabízených pozic.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Získejte online životopis zdarma. Zasílání nejnovějších nabídek práce do e-mailu. Hlášení se k nabídkám jedním tlačítkem.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

 

3. Nabídky práce asistentky na pracovních serverech

Výhodou hledání pracovních pozic na běžném “webu” je zejména množství nabízených pozic. Práci formou pracovních inzerátů nabízí desítky pracovních serverů. Nevýhodou je nutnost tyto pozice ručně třídit, neustále se “škatulkovat” do konkrétních požadavků a filtrů nabídek. Je to forma hledání práce, která nemá efektivnost a rychlost profesních sítí. Hledám práci tady znamená zejména “Hodně práce při hledání práce”.

Hledejte nejen práci asistentky ale i nové výzvy!

Nebudeme daleko od pravdy, když konstatujeme, že doba nyní nahrává lidem, co hledají změnu, novou práci či nový profesní růst. Nedostatek pracovních sil nutí zaměstnavatele neustále hledat nové cesty, jak nové síly získat a zejména si je udržet. Automatické zvyšování ohodnocení, hledání nových a nových benefitů, zlepšování pracovního prostředí, to vše jsou pro zaměstnavatele velmi aktuální témata.

Taková je doba a vy se ji pokuste využít ve svůj prospěch. Využívejte všech výhod moderních profesních sítí jakou je Staffito a získejte vždy nejlepší možné pracovní nabídky.

Cron Job Starts