Náš příběh

Jak vznikl ten šílený nápad vytvořit českou profesní síť, náročný a sofistikovaný IT projekt? Konkurence je již na trhu dávno etablovaná a náklady na vývoj webové aplikace budou zcela jistě enormní.

"Na počátku všeho byl sen. Vytvořit místo pro všechny snílky. Pro ty, kteří se nespokojí s průměrem, ale chtějí víc. Chtějí inovovat a měnit zaběhnutá pravidla. Práce pro ně není zaměstnáním, ale posláním. Místo, které dokáže objevit skrytý potenciál v každém z nás a nabídnout příležitost, kterou si opravdu zasloužíme." Jan Gabaj - zakladatel Staffito (2017)

A tak vzniklo Staffito. Profesní síť, která propojuje zaměstnavatele, firmy a uchazeče o práci. Prostor, ve kterém pár kliknutími získáte nového kolegu či novou vysněnou práci. Prostor, který reaguje na aktuální potřeby pracovního trhu a propojuje lidi, kteří by se v běžném životě pravděpodobně nikdy nepotkali. Má v sobě sociální přesah, špetku lifestylu i zábavy.

Během náročného vývoje webové aplikace, na kterém se podílely a stále podílí desítky lidí z celého světa, se k projektu připojil kamarád Honzy - Daniel Habarta, který posunul Staffito ještě dál. Díky jeho zkušenostem s ios a android aplikacemi se zjednodušilo uživatelské rozhraní, vzhled a celková funkčnost.

"Každý, kdo vlastní firmu, dobře ví, že základem jejího dobrého fungovaní jsou lidé v ní. Ve Staffitu vidím velký potenciál, protože vám dokáže najít kvalifikované spolupracovníky snadno a rychle." Daniel Habarta - Investor (2018)

Dnes pracujeme jako jeden tým a vylepšujeme Staffito každý den krok za krokem. Tisíce hodin strávených nad něčím, co třeba jednou pomůže každému z vás. Protože skvělá práce, která vás baví, je důležitá.

Staffito hledá práci

Recenze ČT24

Na Staffitu najdete pracovní příležitosti
mezinárodních i lokálních společností

Práce pro Zetor
Práce pro Jihomoravský kraj
Práce pro Citoren
Práce pro CZC