Kde najdete desítky nabídek práce jako hosteska? Co to obnáší být hosteskou? Jaká je pracovní náplň hostesky? Na co si dát pozor?

Kde hledat nabídky práce pro hostesky?

Mnoho nabídek práce pro hostesky najdete na Staffitu každý den. Staffito je profesní síť, která vám dlouhodobě hledá nejlepší nabídky práce. Díky tomu vám nikdy neuteče zajímavá nabídka.

Jestli na Staffitu ještě nemáte profesní profil, tak si ho můžete vytvořit zdarma. Zvolíte si o jaké pracovní nabídky máte zájem a ty vám potom bude Staffito posílat na e-mail. Tím, že je Staffito profesní sítí, tak si můžete zobrazit profil zaměstnavatele, zobrazit si jeho hodnocení a také hodnocení přidat. Díky tomu se vám nestane, že byste pracovali pro nedůvěryhodné zaměstnavatele. 

Váš profil na Staffitu je zároveň vaším elektronickým životopisem, díky tomu se k nabídkám práce můžete hlásit jen jedním kliknutím. Jakmile o nějakou nabídku projevíte zájem zobrazí se váš životopis zadavateli nabídky práce, který vás následně kontaktuje, pokud s vámi bude chtít navázat spolupráci. 

 

 

Podle čeho vybírat brigády a nabídky práce pro hostesky?

Není brigáda jako brigáda a u práce pro hostesky to platí dvojnásob. Doporučuji vycházet především z popisu náplně práce v nabídce. Někteří zaměstnavatelé si hostesky pletou s prodejci pojištění, v horším případě s escortními službami. Abyste nenarazili, zeptejte se zadavatele nabídky práce, o jakou se jedná pracovní náplň, pokud není dostatečně popsána už v nabídce.

Na Staffitu můžete vidět hodnocení toho, kdo vystavuje nabídky práce. Proto je dobré spolupracovat s lidmi, kteří mají dobré hodnocení od ostatních uživatelů. Pak je velká pravděpodobnost, že se nespálíte.

Na co si dát pozor?

Vždy chtějte od zaměstnavatele pracovní smlouvu. Standardem je dohoda o provedení práce (DPP) případně o pracovní činnosti (DPČ). Smlouvu chtějte vidět předem a také jí předem podepište. Pokud budete pracovat bez smlouvy, nejen že se účastníte nelegálního zaměstnávání  (čímž porušujete české zákony a jsou za to nemalé pokuty), také hrozí, že vás zaměstnavatel nevyplatí a budete bez peněz. 

Zatím nevíte jestli chcete být hosteskou? Přečtěte si několik našich tipů...

Co je náplní práce hostesky?
Hostesing: Jak na to?

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Jsem absolvent a sháním práci – na co se připravit?

Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů a těžko se jim hledá první místo. Jak postupovat při shánění práce, pokud nemáte životopis bohatý na zkušenosti?

Číst dál...

Pomoc, sháním práci! Jak začít s hledáním a čeho se určitě vyvarovat

Ocitli jste se v situaci, kdy hledáte novou práci, ale nevíte, jak začít? Nejste si jistí, co je na řadě jako první? Tvorba životopisu, hledání volných inzerovaných pozic nebo oslovení vašich vysněných podniků? Poradíme vám, jak celou situaci elegantně zvládnout.

Číst dál...

3 TIPY Kde hledat zaměstnance?

Kde hledat zaměstnance, když na trhu práce žádní nejsou? Neřešitelný problém pro nejednoho personalistu. Podívejte se na řešení.
Číst dál...

Hlavní problém podnikání: Hledám zaměstnance a nenacházím. Kde se nejčastěji stává chyba?

Pro současný pracovní trh je typický nedostatek zaměstnanců. Hlavním důvodem je vysoká míra zaměstnanosti. Pokud si říkáte: „Co mám tedy dělat, když hledám zaměstnance,“ podívejte se, jestli neděláte jednu z těch častých chyb.

Číst dál...

Jak na perfektní Staffito profil, kterému zaměstnavatel neodolá II.: Není fotka jako fotka

Přikládání fotografií k životopisu je živě diskutované téma. Dobře zvolenou profesní fotografií můžete získat cenné body navíc – ale stejně tak o ně díky špatně zvolené fotografii můžete přijít.

Číst dál...

10x více zobrazení a o 600% více zájemců - případová studie pro Allianz

Dnes Vám ukážu podrobný návod, jak jsme dokázali 10x zvednout počet zobrazení nabídky práce pro Allianz a získat o 600% více zájemců. A to se nám povedlo u nabídky práce pro pojišťovací poradce, kterých je na trhu práce nejméně v historii. Podívejte se na podrobný návod krok za krokem, jak jsme toho dosáhli.

Číst dál...
Cron Job Starts