Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.


Stáhnout - Vzor životopisu Word

Vytvořit životopis online

TIPY Jak napsat úspěšný životopis

1. Přizpůsobte životopis pracovní nabídce

Životopis si upravte podle pracovní nabídky, ke které se hlásíte. Díky tomu se bude váš životopis personalistům líbit, protože jim přijdete jako perfektní adept/ka. Většina životopisů, která personalistům dorazí je obecná a snaží se "zalíbit" všem. To je ovšem špatně.

Především si dejte pozor na relevantní zkušenosti, reference a dovednosti. Vše by mělo sedět na pracovní pozici, o kterou máte zájem. Když se ucházíte o místo číšníka, těžko vám pomůže v životopise letní brigáda, kde jste pomáhali s elektroinstalací.

2. Zkušenosti - méně znamená více

Dejte si pozor na příliš mnoho pracovních zkušeností. Jestli jste za posledních 10 let změnil/a 15x zaměstnání nebude to pro vás znamenat nic dobrého, pokud je všechny uvedete ve svém životopise. Pro personalistu budete v tomto případě velmi přelétavá osobnost, s kterou nemá smysl ztrácet čas.

3. Reference - důležitý

Pokud víte, že z předchozích pozic by vám nadřízený dal dobré hodnocení, neváhejte uvést jeho kontakt ve svém životopise.

Životopis, který vám najde práci

Vytvořením online životopisu na profesní síti Staffito umožníte firmám a zaměstnavatelům, aby vás mohli dohledat a kontaktovat s nabídkou práce. Navíc vám Staffito bude hledat nejvhodnější nabídky práce, které vám doručí prostřednictvím e-mailu. Tyto nabídky bude Staffito vybírat podle toho, co si vyplníte ve vašem online životopise.

Všechny údaje, které v životopise uvedete můžete skrýt před veřejností. Nabídky práce, které vám Staffito doručí nemusíte přijímat. Je jen na vás jestli projevíte zájem nebo nikoli. Staffito je zdarma.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito

Získejte online životopis a zasílání nejnovějších nabídek práce do e-mailu zdarma.

Profil vytvoříte za méně než 1 minutu.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Jak napsat životopis - VZOR zdarma

Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.

Číst dál...

Jsem absolvent a sháním práci – na co se připravit?

Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů a těžko se jim hledá první místo. Jak postupovat při shánění práce, pokud nemáte životopis bohatý na zkušenosti?

Číst dál...

Jak na klíčová slova kariérních stránek? #2

Dnes se v našem tutorialu podíváme na klíčová slova a texty kariérních stránek. Je to jedna z hlavních podmínek úspěchu.

Číst dál...

Jak na texty kariérních stránek? #3

V dnešním tutorialu se podíváme na obsahovou stránku vašich kariérních stránek, která bude vycházet z klíčových slov, které jsme si zvolili v minulém díle Jak na klíčová slova kariérních stránek? #2.

Číst dál...

Má vaše nabídka málo zobrazení? Propagujte ji a oslovte až desetkrát více uchazečů

Vytvořili jste zajímavou, dobře popsanou pracovní nabídku, a i přesto nemáte dostatek shlédnutí? S novým HR nástrojem Propagace nabídky jednoduše oslovíte až desetkrát širší okruh potencionálních zájemců.

Číst dál...

Hashtagy umí kouzlit i mimo Instagram. Podívejte se, jak využít # hashtagy na Staffitu

Setkáváte se čím dál častěji se znaménkem #? Ať už vám tato značka příliš neříká, nebo patříte mezi hashtagové profesionály, podívejte se, jak se díky hashtagu zviditelnit na pracovní síti Staffito.

Číst dál...
Cron Job Starts