HOSTESKA NA VELETRH DO BERLÍNA 21.5.-23.5.2019

Komunikativní znalost AJ a NJ

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a hlaste se k pracovním nabídkám.

  • Hosteska na veletrh do Berlína s komunikativní znalostí NJ a AJ.

    Termín veletrhu: 21.5.-23.5.2019

    Odměna: 7tis + diety

    Pracovní doba: 9-18hod a poslední den 9-16hod. ( přestávka 30min )

    Zajištěno: ubytování, doprava, jídlo

    Požadavky: komunikativní znalost AJ a NJ

    Náplň práce: roznášení nápojů a občerstvení, čepování piva a vody, mytí nádobí, příprava občerstvení.

    Pokud splňujete požadavky a máte vyplnění profil, tak mi dejte vědět.

  • Profese
    Hosteska
  • Platnost nabídky
    úno 26 2019 v 00:00 - kvě 01 2019 v 00:15
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Berlín
  • Zadavatelé nabídky práce
    Monika Hrdličková

Hledáte zaměstnance?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Cron Job Starts