Sales Manager

Kanceláře metro A - Dejvická, Benefity - mobilní telefon, notebook, stravenkový paušál, sickdays...

  • NÁPLŇ PRÁCE:

        Komunikace se zákazníky primárně v oblastech EU, Asie a USA

        Vyhledávání nových obchodních příležitostí

        Domlouvání kontraktů na dodávky heterogenních katalyzátorů z našeho portfolia

      POŽADAVKY:

        Vysokoškolské vzdělání (ideálně chemické zaměření)

        Znalost anglického jazyka na úrovni min. C1 (čeština není nutná)

        Praxe z chemického průmyslu ideálně z oblasti katalýzy

        Profesionální vystupování, vysoká úroveň komunikace

        Schopnost samostatné práce

        Spolehlivost, pečlivost, flexibilita

    CO KLIENT NABÍZÍ:

        Práce v malém kolektivu, ve kterém klademe důraz především na dobré pracovní vztahy a kvalitní výsledky

        Kanceláře metro A - Dejvická

        Benefity - mobilní telefon, notebook, stravenkový paušál, sickdays home-office a další

        Příležitost podílet se na rozvoji společnosti

        Možnost profesního růstu

  • Profese
    Event manager
  • Platnost nabídky
    lis 12 2022 v 08:48 - úno 12 2023 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha
  • Zadavatelé nabídky práce
    Elvira Radanova

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.