Vedoucí filiálky v Mnichově Hradišti

Náborový příspěvek 10 000 Kč, multisport karta, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Mnichově Hradišti kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)

    Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna, 1x za 14 dní směna o víkendu.

    Nabízíme:

    • Náborový příspěvek 10 000 Kč

    • Práci ve stabilní české společnosti

    • Zajímavé finanční ohodnocení

    • Elektronické stravenky

    • Příspěvek na penzijní připojištění

    • Odměnu za práci o víkendech a svátcích

    • Slevové poukázky na nákup zboží

    • Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz

    • Odměna za výročí narození

    • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let

    • Multisport karta

    • Zaškolení na prodejně

    Náplň práce:

    • Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady

    • Odpovědnost za svěřenou prodejnu

    • Vedení prodejny

    • Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu

    • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách

    • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti

    • Kontrola kvality, čerstvosti zboží

    • Dodržování hygienických zásad

    • Dodržování pravidel HACCP

    • Komunikace a obsluha zákazníků

    • Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola

    • Zpracování drobného vydání

    • Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka

    • Zpracování administrativních úkolů spojených s chodem prodejny

    • Vedení, řízení, koučování a motivace svého týmu

    • Nábor nových zaměstnanců, plánování a kontrola docházky, dodržování zákoníku práce

    • Dodržování technologických postupů, receptur a daných pravidel

    Požadujeme:

    • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou / odborné vyučení bez maturity

    • Praxi na dané pozici a ve vedení lidí

    • Základní znalost práce na PC

    • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

    • Zodpovědný přístup k práci

    • Samostatnost

    • Loajalita

    • Zdravotní průkaz

    • Výpis z rejstříku trestů

  • Profese
    Vedoucí provozu
  • Platnost nabídky
    čen 24 2020 v 10:00 - zář 24 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Víta Nejedlého 1498, Mnichovo Hradiště
  • Zadavatelé nabídky práce
    Markéta Sokolová