PLC obchodní zástupce

50 - 80 000 Kč/měsíc, stravenky, notebook, telefon, služební auto.

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Požadujeme

    - znalost průmyslové automatizace

    - vzdělání v elektro oboru

    - základy AJ výhodou

    - touha učit se nové věci

    - ŘP sk. B, bez toho to nepůjde

    - týmový duch, komunikační schopnosti

    - znalost MS Office

    Nabídka

    - stravenky

    - jazykové kurzy v pracovní době

    - notebook, telefon, služební auto

    - firemní akce

    Pracovní náplň

    - navázání spolupráce s novými zákazníky

    - podpora zákazníka i po technické stránce

    - péče o stálé zákazníky a budování dobrých vztahů

    - připravovat rozpočty, vytvářet nabídky, připravovat smlouvy

    - plnit stanovené obchodní cíle

    - prezentace firmy

  • Profese
    Obchodní ředitel
  • Platnost nabídky
    kvě 22 2020 v 10:41 - srp 22 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Pardubice
  • Zadavatelé nabídky práce
    Taťána Marelová

Články z blogu

Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.
V poslední době se stále častěji můžete setkat s nabídkami práce pro pracovní agentury. Na první pohled vše vypadá idylicky – pohodlné a jednoduché získá...
Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů...
Hledání nové práce patří mezi nejstresovější situace, se kterými se můžete potkat. Pokud se hledání protáhne, často to s sebou nese pocit selhání a nejistoty...
Cron Job Starts