Jako všechno dobré, i profesní síť Staffito se vyvíjí směrem kupředu. Důležitým krokem, ke kterému došlo, je zrušení Premium účtu a s ním i zrušení zpoplatnění přidávání pracovních nabídek. Podívejte se na novinky a přidávejte neomezené množství pracovních nabídek – a to zcela zdarma!

Neomezené přidávání pracovních nabídek

Vytvoření a přidání pracovní nabídky je hlavním krokem při hledání nových zaměstnanců. Na pracovní sítí Staffito můžete nově přidávat neomezený počet pracovních nabídek. Samotné vytvoření a publikování nabídky je zdarma, bez jakýchkoliv omezení viditelnosti. Své pracovní nabídky můžete vytvářet přímo zde https://staffito.com/events-pridat-nabidku

V současné době si pracovní nabídky na Staffitu zobrazilo více než 57 000 návštěvníků. Z toho 6 000 lidí pravidelně odebírá nejnovější nabídky práce. Po zrušení zpoplatnění nabídek očekáváme nárůst množství nabídek, a tedy i více návštěvníků a odběratelů. Pokud chcete svou nabídku mezi ostatními zviditelnit, Staffito vám nově nabízí možnost ji propagovat. Bude označena jako TOP nabídka, v seznamu nabídek práce (dostupných zde https://staffito.com/nabidky-prace-brigady) se bude zobrazovat co nejvýše a vhodní uchazeči jednou týdně obdrží email s propagovanou nabídkou. Více si o propagaci nabídek můžete přečíst zde https://staffito.com/cenik-clenstvi.

Jak přidávat pracovní nabídky

Při vytváření pracovní nabídky se snažte pozici co nejlépe a nejkomplexněji popsat. Pokud nabízíte více pracovních pozic, vždy pro každou vytvořte speciální nabídku (pokud se pozice liší). Vámi vytvořená nabídka se nyní zobrazí ve výpisu pracovních nabídek, na zdi lidí, se kterými jste ve spojení, a obdrží ji také ti, kteří odebírají nejnovější nabídky práce. Po zrušení účtu Premium se vaše nabídka nyní zobrazuje všem uživatelům profesní sítě Staffito.

Lidé, kteří na vaši nabídku zareagují, se zařadí mezi čekající zájemce. Ty postupně schvalujete nebo zamítáte. Po schválení uchazeče se vám automaticky odemkne možnost přímé komunikace s uchazečem, a zároveň se uchazeč přesune do sekce schválených zájemců.

Schválení zájemci mají přístup na zeď vaší nabídky práce. Proto je tento prostor ideální pro sdělování hromadných informací jako jsou všeobecné informace o pohovoru.


Novinky na e-mail

Budeme vám zasílat pouze tiskové zprávy Staffito.