Kde najdete nejlepší nabídky práce v administrativě? Co vás čeká a nemine na pozici administrativního pracovníka? Jaká je budoucnost této profese? Čtěte v článku.

Práce v administrativě - snová brigáda při studiích

Práce v administrativě - odvěký sen každého mladého muže, který si při studiích našel mizerně placenou práci. V mrazech či za deště každičké zvednutí těžké lopaty a rána krumpáčem stvrzovali vnitřní slib poctivého a pravidelného učení. Představa teplého místa u počítače v porovnání s touto dřinou udělala pro mladého člověka více než dlouholetý nátlak obou rodičů.

Práce v administrativě byla snem i mnoha mladých dívek, které si o prázdninách na své první značkové oblečení těžce vydělávaly u pokladen či na stereotypní pásové výrobě. No řekněte, kdo z Vás by to neznal osobně nebo aspoň z doslechu?

Administrativní práce je zkrátka relativně příjemnou pracovní pozicí pro spoustu lidí a lze konstatovat, že je také o ni na pracovním trhu nadstandardní zájem.

Práce v administrativě - zaměstnání pro zodpovědné povahy

Práce v administrativě byla vždy vhodná zejména pro specifické povahy lidí. Ideální vlastnosti pracovníka v kanceláři je smysl pro pořádek, pravidla, systémovost, pečlivost a zodpovědnost. Nic pro horké a výbušné hlavy, takoví lidé by při práci v administrativě způsobili nenapravitelné škody.

Výše uvedené vlastnosti pracovníka v administrativě zcela jistě nemůžeme podceňovat nebo dokonce jimi opovrhovat. Bez pečlivých a zodpovědných lidí na tzv. “office” pozicích nemůže fungovat žádná větší firma. Tito lidé jsou naprosto kruciální pro řádný chod společnosti a každý šéf si tyto lidi hýčká veškerými možnými benefity. Občerstvení zdarma, školení, jazykové kurzy či dokonce neomezená strava na pracovišti nebo relaxační zóny v IT společnostech nejsou výjímkou.

Kde najdete nabídky práce v administrativě?

Dnes se práce v administrativě hledá zcela jinak než v minulosti. Pryč je doba, kdy se tato žádaná místa dohazovala tzv. “po známosti”.

Dnes máme k dispozici zejména specializované profesní sociální sítě. Ty jsou moderní a nejefektivnější cestou hledání práce v administrativě. Nabídka na sociální či profesní síti jakou je Staffito překypuje všemožnými pozicemi v kanceláři. “Hledám práci v administrativě” na profesní síti se de facto rovná konstatování “Nalezl jsem práci v administrativě”. Front desk manažerka, Asistentka ředitele, Sekretářka výrobního oddělení, Specialista oddělení lidských zdrojů - práce v administrativě je nepočítaně.

Výhody Staffito sítě jsou zřejmé:

  • Staffito nalezne odpovídající pozici okamžitě a navíc zdarma
  • Staffito nabízí nové pracovní pozice průběžně, nejen při aktuální potřebě
  • Staffito doručí nabídky práce pohodlně do vašeho emailu
  • Staffito oznámí zájemci o práci, že má novou nabídku práce
  • Staffito zdarma vytváří komplexní profil a životopis zájemce o práci

Jak na to?

Nejdříve si vytvořte profil na Staffitu tady. Je to zdarma.

Následně již vše nechte na Staffitu. A vy jen vybírejte z nabízených pozic.

Nejnovější nabídky práce v administrativě na Staffitu

Nabídky práce v administrativě najdete na Staffitu. Aby vám neutekla nejnovější nabídka práce v administrativě, tak si vytvořte profesní profil na Staffitu. Během vytváření profilu si zvolte profesní zájmy Administrativní pracovník. Díky tomu vám budou na e-mail odesílány nejvhodnější nabídky práce v administrativě.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Získejte online životopis zdarma. Zasílání nejnovějších nabídek práce do e-mailu. Hlášení se k nabídkám jedním tlačítkem.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

 

Práce v administrativě - přežije i v budoucnu?

Naprostá většina pracovních pozic se v průběhu posledních let prudce vyvíjí a směřuje k automatizaci procesů. Lidé se nahrazují stroji či počítači, výroba se robotizuje a zefektivňuje. Práce v administrativě se těmto novým vlivům úspěšně brání, nikdo ještě nevymyslel fungující náhradu za systémového a pečlivého pracovníka zodpovědného za komplexní administrativní chod firmy. Nové technologie mu práci usnadňují, zrychlují ji i zjednodušují kontrolu dat, ale v blízké budoucnosti zcela jistě nejsou schopny takového člověka plně nahradit. A to je dobře.

Lidé pracující v administrativě jsou rovněž elementární součástí sociálního života center měst, tvoří jeho atmosféru v denní době, svou spotřebou živí spoustu menších živnostníků v gastronomii či retailu. Vzpomeňme jen pokus francouzského sociálního inženýrství v pařížské čtvrti La Défense v 60. letech 20. století. Uměle vytvořená administrativně - obchodní čtvrť ukázala, jak citlivě reaguje i velkoměsto jakým je Paříž na podobné projekty. Z La Défense, přes den tepoucího místa, se po setmění stala čtvrt duchů. Jediné, co dokázala, byl odliv pracovníků v administrativě z centra půvabné Paříže. Tito totiž tvoří ráz a atmosféru každého města nejen v denní době. Doufejme, že to tak zůstane i v budoucnu.