V současné době máte na výběr z mnoha možností, kde inzerovat práci. Kde ale nabídku práce umístit, pokud hledáte kolegu do týmu, který ostatním členům týmů prostě sedne a rychle do kolektivu zapadne?

Proč hledat, kde inzerovat práci?

Pro firmy jako jsou například marketingové agentury, hr agentury nebo IT společnosti je typická týmová práce. Nový člověk musí nejen zapadnout do kolektivu, ale zároveň se s ním sžít a produktivně spolupracovat.

I velmi zkušený zaměstnanec může být příčinou zhoršených týmových výsledků, pokud si s ostatními členy týmu nerozumí. Projeví se to na nepříjemné pracovní atmosféře, které může být obzvláště pro kreativní práci přímo smrtící.

Skvělého člena týmu můžete najít i na běžných pracovních portálech – je to ale sázka naslepo. Životopisy nejsou příliš osobní a jen těžko z nich lze odhadnout, co za člověka za nimi stojí. Ideální jsou proto pracovní sítě a sociální sítě, pro které je typický osobnější přístup.

Kde inzerovat práci, když životopis nestačí

Faktem je, že dopředu připravené materiály jako je životopis nebo motivační dopis o uchazeči prozradí jenom tak mnoho, kolik uchazeč uzná za vhodné. Motivační dopisy jsou navíc většinou až příliš stylizované pro náboráře a jen sporadicky odpovídají realitě.

Pracovní síť Staffito nabízí možnost přímé komunikace s uchazečem. Tyto přímé reakce vypoví o uchazeči více než by se mohlo zdát. Můžete například posoudit rychlost a pružnost komunikace. Jde-li o obor, kde je potřeba rychle komunikovat, nejspíš nestojíte o kandidáta, který si zprávu přečte a odpoví za dva dny.

Další výhodou inzerce na pracovní síti Staffito je možnost sdílení osobního obsahu. Fotografie a další obsah na zdi uchazeče vám prozradí například jeho zájmy a koníčky. Díky těmto osobnějším informacím lépe odhadnete, zda je to ten pravý kandidát do vašeho pracovního týmu.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Hledám práci - změna je život!

Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože Nová práce je zároveň Velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Číst dál...

Kde hledat nabídky práce - asistentka

Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože nová práce je zároveň velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Číst dál...

Profil, který přitáhne uchazeče I.: Dejte sbohem anonymitě a představte se díky svému profilu!

Profesní síť Staffito je místem, kde zaměstnavatelé a personalisté mohou jednoduše najít své nové zaměstnance. Jak by měl vypadat Staffito profil zadavatele pracovní nabídky?

Číst dál...

Proč Vám nejlepší zaměstnanci řeknou "NE"?

Pracujete se zaměstnanci, jste náborář nebo třeba manager, který denně pracuje se svým týmem a rozděluje mu úkoly? Pokud je tomu tak, často si pravděpodobně kladete otázky, v čem se na první pohled odlišují právě ti nejlepší zaměstnanci pro váš business? Jak je poznat během pohovoru? Proč od vás ti nejlepší odešli ke konkurenci?

Číst dál...

Jak dostat vaši nabídku práce na první stránku ve vyhledávání? Jednoduše díky Topování

Dali jste si práci s vytvořením perfektní pracovní nabídky, ale uchazeči nepřicházejí? Podívejte se, na jaké stránce ve vyhledávání nabídek se váš inzerát nachází. Poradíme vám, jak ho jednoduše dostat na první stránku, kterou si zobrazí nejvíce uchazečů.

Číst dál...

Jak na perfektní Staffito profil, kterému zaměstnavatel neodolá I.: Nepodceňujte sílu dobře vyplněného životopisu

Dobře zpracovaný životopis je při hledání nového zaměstnání základ úspěchu. Abyste mohli využívat potenciálu pracovní sítě Staffito naplno, nepodceňte sílu životopisu, který uvádíte na svém profilu.

Číst dál...