Jedním z nejdůležitějších bodů, podle kterých se uchazeč rozhoduje, zda se o nabízenou pracovní pozici bude ucházet nebo ne, je pověst firmy a osobní hodnocení, která na pracovní prostředí ve firmě získá. On-line doporučení jsou nejlepší variantou, jak lidem dokázat, že jste spolehliví a důvěryhodní zaměstnavatelé.

Jak fungují doporučení

Na profesní síti Staffito naleznete stránku s doporučeními přímo ve svém profilu – hned vedle stránky svým životopisem. Zde se objevují hodnocení, které vám můžou napsat ostatní uživatelé profesní sítě Staffito. Může jít o vaše:

  • spolupracovníky
  • kolegy
  • zaměstnance

Stejně tak vás můžou ohodnotit i uchazeči o zaměstnání, s kterými jste jednali. Stejným způsobem můžete tak ohodnotit i vy je.

Díky získaným doporučením se zvyšuje vaše důvěryhodnost.

Jak funguje sledování

Vytváření sledujících je jednou z největších výhod profesní sítě Staffito. Ve chvíli, kdy kontakt sledujete, se vám objevuje tou osobou přidávaný obsah, včetně pracovních nabídek. Také vidíte profesní síť lidí, které sledujete. Je tak jednoduché získávat nové profesní kontakty a udržovat si přehled v oboru.

Zároveň všichni vaši sledující uvidí obsah, který na Staffito přidáte vy. Díky tomu si vytvoříte síť profesionálů a jakmile vytvoříte nabídku práce, tak ji všichni sledující uvidí.

Jak získat dobrá doporučení

O doporučení můžete přímo požádat. Stačí odeslat pozvánku s krátkou zprávou. Tato varianta se hodí především, pokud chcete kontaktovat své spolupracovníky nebo kolegy.

Dobrým a osvědčeným způsobem, jak získat doporučení, je rozdat doporučení ostatním. Ohodnoťte své zaměstnance a zpravidla vám hodnocení oplatí.

Důležité je vyvarovat se negativním hodnocením. Proto je dobré odpovídat i na nabídky uchazečů, které nakonec nepřijmete. Spolehlivé a slušné chování je základ, který není potřeba připomínat.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Kde hledat nabídky práce - recepční

Recepční je mnohými často podceňovaná až opovrhovaná pozice. Přitom nejen chytrý manažer dobře ví, že první kontakt s firmou je zcela zásadní. Jedna americká studie z 90. let minulého století zkonstatovala, že celkový dojem o člověku, situaci či místě si tvoříme během prvních 6 sekund! Jen si představte, jakou škodu může napáchat nerudný a nekompetentní člověk na pozici recepční ve firmě, hotelu či třeba advokátní kanceláři.

Číst dál...

Jak napsat životopis - VZOR zdarma

Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.

Číst dál...

Kariérní stránka na první pozici v Googlu #1

Kariérní stránky na vašem firemním webu mají velký význam pro nábor nových zaměstnanců. Přes kariérní stránky dlouhodobě přicházejí velmi relevantní uchazeči, protože již znají vaši společnost a hlasí se k vaší nabídce práce právě proto, že chtějí spolupracovat s vaší firmou.

Číst dál...

Profil, který přitáhne uchazeče II.: Jak získat sledující a pozitivní doporučení a proč o ně usilovat?

Jedním z nejdůležitějších bodů, podle kterých se uchazeč rozhoduje, zda se o nabízenou pracovní pozici bude ucházet nebo ne, je pověst firmy a osobní hodnocení, která na pracovní prostředí ve firmě získá. On-line doporučení jsou nejlepší variantou, jak lidem dokázat, že jste spolehliví a důvěryhodní zaměstnavatelé.

Číst dál...

Jak na perfektní Staffito profil, kterému zaměstnavatel neodolá II.: Není fotka jako fotka

Přikládání fotografií k životopisu je živě diskutované téma. Dobře zvolenou profesní fotografií můžete získat cenné body navíc – ale stejně tak o ně díky špatně zvolené fotografii můžete přijít.

Číst dál...

Jak najít zaměstnance na Staffitu?

Jak najdete zaměstnance na Staffitu? Jak si vytvoříte vlastní profesní síť profesionálů z vašeho oboru, kterým budete zobrazovat nabídky práce zdarma? Vyzkoušejte naše tipy.

Číst dál...
Cron Job Starts