Profesní síť Staffito je místem, kde zaměstnavatelé a personalisté mohou jednoduše najít své nové zaměstnance. Jak by měl vypadat Staffito profil zadavatele pracovní nabídky?

Proč profil vyplňovat, když nehledám práci?

Zadavatelé pracovních nabídek a firemní personalisté často nemají vyplněný svůj životopis ve vlastním profilu. Převládá názor, že pokud oni aktivně práci nehledají, ztrácí tento krok cenu. Není to ale pravda. Uchazeči se podle profilu zadavatele často rozhodují, zda na nabídku budou nebo nebudou reagovat.

Vyplněným profilem získáte:

  • Důvěryhodnost
  • Větší množství odpovědí
  • Profesní kontakty

Psát o sobě nebo o firmě?

Vždy je potřeba vzít v potaz, jak jakým účelem se na profesní síť registrujete. Pokud se registrujete jako jednotlivec, který jen výjimečně sdílí nabídku práce, piště ve svém životopisu o sobě. Vždy platí, že by váš životopis měl obsahovat vaši aktuální pracovní pozici.

Pokud jste personalista, který vyhledává zaměstnance do více společností, platí pro vás to samé. Zároveň ale můžete krátce představit společnost nebo agenturu, pro kterou pracujete. Uchazeč o zaměstnání tak bude vědět, s kým jedná.

Je-li vaším cílem získat na Staffitu zaměstnance pro jednu firmu – jste tedy z personální oddělení jedné firmy nebo přímo zaměstnavatel – je dobré ve svém profilu představit i vaši firmu. Samozřejmě stručně a jasně.

Co je dobré vyplnit

Jednou z nejdůležitějších částí profilu jsou kontakty. Na profesní síti Staffito sice komunikujete přímo s uchazeči, ale vyplněné kontakty působí důvěryhodným dojmem. Vyplněné kontaktní informace jsou dobré pro uchazeče, kteří se před samotnou žádostí o pozici chtějí ještě o práci informovat nebo pro ty, kteří upřednostňují telefonní hovor. Nebojte se, že by kontakty byly veřejné pro všechny - uvidí je pouze lidé ve vašich spojeních.

Součástí kontaktů je i možnost vyplnit osobní webové stránky. To je ideální místo pro prezentaci webových stránek vaší firmy.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.
Cron Job Starts