Profesní síť Staffito je místem, kde zaměstnavatelé a personalisté mohou jednoduše najít své nové zaměstnance. Jak by měl vypadat Staffito profil zadavatele pracovní nabídky?

Proč profil vyplňovat, když nehledám práci?

Zadavatelé pracovních nabídek a firemní personalisté často nemají vyplněný svůj životopis ve vlastním profilu. Převládá názor, že pokud oni aktivně práci nehledají, ztrácí tento krok cenu. Není to ale pravda. Uchazeči se podle profilu zadavatele často rozhodují, zda na nabídku budou nebo nebudou reagovat.

Vyplněným profilem získáte:

  • Důvěryhodnost
  • Větší množství odpovědí
  • Profesní kontakty

Psát o sobě nebo o firmě?

Vždy je potřeba vzít v potaz, jak jakým účelem se na profesní síť registrujete. Pokud se registrujete jako jednotlivec, který jen výjimečně sdílí nabídku práce, piště ve svém životopisu o sobě. Vždy platí, že by váš životopis měl obsahovat vaši aktuální pracovní pozici.

Pokud jste personalista, který vyhledává zaměstnance do více společností, platí pro vás to samé. Zároveň ale můžete krátce představit společnost nebo agenturu, pro kterou pracujete. Uchazeč o zaměstnání tak bude vědět, s kým jedná.

Je-li vaším cílem získat na Staffitu zaměstnance pro jednu firmu – jste tedy z personální oddělení jedné firmy nebo přímo zaměstnavatel – je dobré ve svém profilu představit i vaši firmu. Samozřejmě stručně a jasně.

Co je dobré vyplnit

Jednou z nejdůležitějších částí profilu jsou kontakty. Na profesní síti Staffito sice komunikujete přímo s uchazeči, ale vyplněné kontakty působí důvěryhodným dojmem. Vyplněné kontaktní informace jsou dobré pro uchazeče, kteří se před samotnou žádostí o pozici chtějí ještě o práci informovat nebo pro ty, kteří upřednostňují telefonní hovor. Nebojte se, že by kontakty byly veřejné pro všechny - uvidí je pouze lidé ve vašich spojeních.

Součástí kontaktů je i možnost vyplnit osobní webové stránky. To je ideální místo pro prezentaci webových stránek vaší firmy.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Jak napsat životopis - VZOR zdarma

Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.

Číst dál...

3 tipy, jak najít práci – rychle, jednoduše a bezpečně

Hledání nové práce patří mezi nejstresovější situace, se kterými se můžete potkat. Pokud se hledání protáhne, často to s sebou nese pocit selhání a nejistoty – což se často negativně podepíše na sebevědomí uchazečů. Přinášíme 5 tipů, jak tomu předejít.

Číst dál...

Jak inzerovat práci, aby se ozvalo co nejvíce uchazečů? Podívejte se, co by ve vašem inzerátu nemělo chybět

Snažíte se obsadit volnou pozici, ale nedaří se vám? A obsahuje váš inzerát všechno, co uchazeči potřebují vědět? A kde mají možnost na váš inzerát narazit? Vžijte se do kůže uchazečů o práci a podívejte se na svůj inzerát ještě jednou. Využijte naše tipy, jak inzerovat práci úspěšně a efektivně.

Číst dál...

Jak na klíčová slova kariérních stránek? #2

Dnes se v našem tutorialu podíváme na klíčová slova a texty kariérních stránek. Je to jedna z hlavních podmínek úspěchu.

Číst dál...

Proč sledovat zaměstnavatele, i když jejich pracovní nabídka není ta pravá

To, zda se rozhodneme odpovědět na pracovní nabídku, ovlivňuje mnoho aspektů – místo práce, plat, benefity nebo druh pracovního úvazku. I pokud na nabídku ale neodpovíte, je dobré začít sledovat zadavatele nabídky práce a vytvářet si tak vlastní profesní síť.

Číst dál...

Jak na perfektní Staffito profil, kterému zaměstnavatel neodolá II.: Není fotka jako fotka

Přikládání fotografií k životopisu je živě diskutované téma. Dobře zvolenou profesní fotografií můžete získat cenné body navíc – ale stejně tak o ně díky špatně zvolené fotografii můžete přijít.

Číst dál...