Profesní síť Staffito je místem, kde zaměstnavatelé a personalisté mohou jednoduše najít své nové zaměstnance. Jak by měl vypadat Staffito profil zadavatele pracovní nabídky?

Proč profil vyplňovat, když nehledám práci?

Zadavatelé pracovních nabídek a firemní personalisté často nemají vyplněný svůj životopis ve vlastním profilu. Převládá názor, že pokud oni aktivně práci nehledají, ztrácí tento krok cenu. Není to ale pravda. Uchazeči se podle profilu zadavatele často rozhodují, zda na nabídku budou nebo nebudou reagovat.

Vyplněným profilem získáte:

  • Důvěryhodnost
  • Větší množství odpovědí
  • Profesní kontakty

Psát o sobě nebo o firmě?

Vždy je potřeba vzít v potaz, jak jakým účelem se na profesní síť registrujete. Pokud se registrujete jako jednotlivec, který jen výjimečně sdílí nabídku práce, piště ve svém životopisu o sobě. Vždy platí, že by váš životopis měl obsahovat vaši aktuální pracovní pozici.

Pokud jste personalista, který vyhledává zaměstnance do více společností, platí pro vás to samé. Zároveň ale můžete krátce představit společnost nebo agenturu, pro kterou pracujete. Uchazeč o zaměstnání tak bude vědět, s kým jedná.

Je-li vaším cílem získat na Staffitu zaměstnance pro jednu firmu – jste tedy z personální oddělení jedné firmy nebo přímo zaměstnavatel – je dobré ve svém profilu představit i vaši firmu. Samozřejmě stručně a jasně.

Co je dobré vyplnit

Jednou z nejdůležitějších částí profilu jsou kontakty. Na profesní síti Staffito sice komunikujete přímo s uchazeči, ale vyplněné kontakty působí důvěryhodným dojmem. Vyplněné kontaktní informace jsou dobré pro uchazeče, kteří se před samotnou žádostí o pozici chtějí ještě o práci informovat nebo pro ty, kteří upřednostňují telefonní hovor. Nebojte se, že by kontakty byly veřejné pro všechny - uvidí je pouze lidé ve vašich spojeních.

Součástí kontaktů je i možnost vyplnit osobní webové stránky. To je ideální místo pro prezentaci webových stránek vaší firmy.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Hledáte práci? Prozradíme vám výhody a nevýhody práce pro pracovní agenturu

V poslední době se stále častěji můžete setkat s nabídkami práce pro pracovní agentury. Na první pohled vše vypadá idylicky – pohodlné a jednoduché získání práce, zatímco nad vámi drží agentura ochrannou ruku. I zde se ale skrývají nevýhody – prozradíme vám, na co si dát pozor.

Číst dál...

Pomoc, sháním práci! Jak začít s hledáním a čeho se určitě vyvarovat

Ocitli jste se v situaci, kdy hledáte novou práci, ale nevíte, jak začít? Nejste si jistí, co je na řadě jako první? Tvorba životopisu, hledání volných inzerovaných pozic nebo oslovení vašich vysněných podniků? Poradíme vám, jak celou situaci elegantně zvládnout.

Číst dál...

3 TIPY Kde hledat zaměstnance?

Kde hledat zaměstnance, když na trhu práce žádní nejsou? Neřešitelný problém pro nejednoho personalistu. Podívejte se na řešení.
Číst dál...

Kde inzerovat práci, když hledáte spíše parťáka než kolegu

V současné době máte na výběr z mnoha možností, kde inzerovat práci. Kde ale nabídku práce umístit, pokud hledáte kolegu do týmu, který ostatním členům týmů prostě sedne a rychle do kolektivu zapadne?

Číst dál...

Podvod místo pracovního pohovoru? Poradíme, jak se nenechat napálit

Hledání práce pro většinu lidí představuje především stres – zvlášť, pokud hledání nové pracovní pozice trvá již delší dobu. Je pak jednoduché polevit v ostražitosti a ocitnout se uprostřed pohovoru, který není nic jiného než propracovaný podvod. Jak takové nabídky poznat už na dálku?

Číst dál...

Jak dostat vaši nabídku práce na první stránku ve vyhledávání? Jednoduše díky Topování

Dali jste si práci s vytvořením perfektní pracovní nabídky, ale uchazeči nepřicházejí? Podívejte se, na jaké stránce ve vyhledávání nabídek se váš inzerát nachází. Poradíme vám, jak ho jednoduše dostat na první stránku, kterou si zobrazí nejvíce uchazečů.

Číst dál...