Dali jste si práci s vytvořením perfektní pracovní nabídky, ale uchazeči nepřicházejí? Podívejte se, na jaké stránce ve vyhledávání nabídek se váš inzerát nachází. Poradíme vám, jak ho jednoduše dostat na první stránku, kterou si zobrazí nejvíce uchazečů.

Uchazeči a jejich chování na internetu

Běžní uživatelé internetu mají zažité podobné vzorce chování. Mezi nejčastější patří to, že první stránka jakéhokoliv vyhledávání patří k těm nejnavštěvovanějším. Většina uživatelů si vybere z nabídky na prvních třech stránkách a dál v hledání nepokračuje.

S nabídkami práce je to stejné jako s výběrem nových bot. Pokud uživatel najde vhodnou variantu na druhé straně vyhledávání, na další již zpravidla nepokračuje. Pokud se tedy vaše nabídka nachází například dvanácté stránce vyhledávání, pravděpodobně se k ní mnoho uživatelů nedostane.

Jak ovlivnit pozici ve vyhledávání

Svou pozici můžete ovlivnit několika způsoby. Jedním z nich je, že budete cílit na velké vyhledávače jako je například Google. V tomto případě musíte myslet na relevantní obsah, obsažená klíčová slova (nejčastější vyhledávací spojení) a ideálně delší umístění nabídky na jednom místě.

Jsou ale i snadnější řešení. Pokud chcete mít nabídku na první stránce seznamu nabídek pracovní sítě Staffito, můžete jednoduše zvolit Propagaci nabídky.

Propagace nabídky

Propagovaná nabídka bude automaticky umístěna na první stránku vyhledávání. Navíc je označena červeným grafickým prvkem Top, takže rychle uživatele zaujme. Díky dobré pozici ve vyhledávání si ji zobrazí větší počet lidí a tím pádem získáte větší počet možných uchazečů.

Propagovaná nabídka se také jednou týdně rozešle vhodným uživatelům Staffita. Zároveň je její Top pozice zobrazena i na zdech relevantních uživatelů.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Kde hledat nabídky práce - asistentka

Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože nová práce je zároveň velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Číst dál...

Hledám práci - změna je život!

Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože Nová práce je zároveň Velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Číst dál...

Jak má vypadat nabídka práce? Máme pro vás inzerát práce – vzor Staffito

Vytváření pracovních nabídek není jednoduché. Jak stručně a poutavě popsat vše důležité a na nic nezapomenout? Tento inzerát práce – vzor vás inspiruje a pomůže vytvořit ucelenou a zajímavou nabídku práce.

Číst dál...

Proč Vám nejlepší zaměstnanci řeknou "NE"?

Pracujete se zaměstnanci, jste náborář nebo třeba manager, který denně pracuje se svým týmem a rozděluje mu úkoly? Pokud je tomu tak, často si pravděpodobně kladete otázky, v čem se na první pohled odlišují právě ti nejlepší zaměstnanci pro váš business? Jak je poznat během pohovoru? Proč od vás ti nejlepší odešli ke konkurenci?

Číst dál...

Jak na perfektní Staffito profil, kterému zaměstnavatel neodolá II.: Není fotka jako fotka

Přikládání fotografií k životopisu je živě diskutované téma. Dobře zvolenou profesní fotografií můžete získat cenné body navíc – ale stejně tak o ně díky špatně zvolené fotografii můžete přijít.

Číst dál...

Má vaše nabídka málo zobrazení? Propagujte ji a oslovte až desetkrát více uchazečů

Vytvořili jste zajímavou, dobře popsanou pracovní nabídku, a i přesto nemáte dostatek shlédnutí? S novým HR nástrojem Propagace nabídky jednoduše oslovíte až desetkrát širší okruh potencionálních zájemců.

Číst dál...
Cron Job Starts