Dali jste si práci s vytvořením perfektní pracovní nabídky, ale uchazeči nepřicházejí? Podívejte se, na jaké stránce ve vyhledávání nabídek se váš inzerát nachází. Poradíme vám, jak ho jednoduše dostat na první stránku, kterou si zobrazí nejvíce uchazečů.

Uchazeči a jejich chování na internetu

Běžní uživatelé internetu mají zažité podobné vzorce chování. Mezi nejčastější patří to, že první stránka jakéhokoliv vyhledávání patří k těm nejnavštěvovanějším. Většina uživatelů si vybere z nabídky na prvních třech stránkách a dál v hledání nepokračuje.

S nabídkami práce je to stejné jako s výběrem nových bot. Pokud uživatel najde vhodnou variantu na druhé straně vyhledávání, na další již zpravidla nepokračuje. Pokud se tedy vaše nabídka nachází například dvanácté stránce vyhledávání, pravděpodobně se k ní mnoho uživatelů nedostane.

Jak ovlivnit pozici ve vyhledávání

Svou pozici můžete ovlivnit několika způsoby. Jedním z nich je, že budete cílit na velké vyhledávače jako je například Google. V tomto případě musíte myslet na relevantní obsah, obsažená klíčová slova (nejčastější vyhledávací spojení) a ideálně delší umístění nabídky na jednom místě.

Jsou ale i snadnější řešení. Pokud chcete mít nabídku na první stránce seznamu nabídek pracovní sítě Staffito, můžete jednoduše zvolit Propagaci nabídky.

Propagace nabídky

Propagovaná nabídka bude automaticky umístěna na první stránku vyhledávání. Navíc je označena červeným grafickým prvkem Top, takže rychle uživatele zaujme. Díky dobré pozici ve vyhledávání si ji zobrazí větší počet lidí a tím pádem získáte větší počet možných uchazečů.

Propagovaná nabídka se také jednou týdně rozešle vhodným uživatelům Staffita. Zároveň je její Top pozice zobrazena i na zdech relevantních uživatelů.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Články z blogu

Jsem absolvent a sháním práci – na co se připravit?

Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů a těžko se jim hledá první místo. Jak postupovat při shánění práce, pokud nemáte životopis bohatý na zkušenosti?

Číst dál...

Kde hledat práci, abyste našli tu, co vás bude bavit?

V současné době, kdy je velice nízká nezaměstnanost, není o volné pracovní pozice nouze. Kde je ale hledat? A především – kde hledat nabídky takové práce, která vás bude bavit?

Číst dál...

Profil, který přitáhne uchazeče I.: Dejte sbohem anonymitě a představte se díky svému profilu!

Profesní síť Staffito je místem, kde zaměstnavatelé a personalisté mohou jednoduše najít své nové zaměstnance. Jak by měl vypadat Staffito profil zadavatele pracovní nabídky?

Číst dál...

Hlavní problém podnikání: Hledám zaměstnance a nenacházím. Kde se nejčastěji stává chyba?

Pro současný pracovní trh je typický nedostatek zaměstnanců. Hlavním důvodem je vysoká míra zaměstnanosti. Pokud si říkáte: „Co mám tedy dělat, když hledám zaměstnance,“ podívejte se, jestli neděláte jednu z těch častých chyb.

Číst dál...

Sám sobě značkou – jak si vybudovat osobní brand

Ať už pracujete v jakékoliv profesi, vždy je dobré vybudovat si osobní značku, která vás bude prezentovat novým zaměstnavatelům a klientům. Díky pracovní síti Staffito je to zcela jednoduché a zvládne to každý. 

Číst dál...

10x více zobrazení a o 600% více zájemců - případová studie pro Allianz

Dnes Vám ukážu podrobný návod, jak jsme dokázali 10x zvednout počet zobrazení nabídky práce pro Allianz a získat o 600% více zájemců. A to se nám povedlo u nabídky práce pro pojišťovací poradce, kterých je na trhu práce nejméně v historii. Podívejte se na podrobný návod krok za krokem, jak jsme toho dosáhli.

Číst dál...