Na pracovní síti Staffito můžete vytvářet sledující publikum, díky čemu si můžete jednoduše vybudovat vlastní profesní síť. K čemu je ale vlastní profesní síť dobrá a jaké výhody vám může přinést?

Jak funguje profesní síť

Profesní sít je vlastně určitá komunita odborníků, zaměstnavatelů i zaměstnanců z určitého oboru. Soustředí se zde lidi, kteří mají stejné profesní zájmy a mohou tak nejlépe využít svých vzájemných kontaktů. Sdílí spolu profesní novinky a díky vzájemné komunikaci budují nové profesní vztahy. Na pracovní síti Staffito vybudujete svou profesní síť tak, že budete sledovat profesionály ze svého oboru.

Aktuality a novinky

Mezi největší výhodu vlastní profesní sítě patří neustálý přísun aktualit a novinek. Každá nová pracovní nabídka přidaná osobou z vašeho spojení se automaticky zobrazí na vaší zdi. Neuniknou vám tedy nejnovější nabídky práce z vašeho oboru.

Sdílení profesního obsahu

Vše, co vaši sledující přidají na své zdi, se zobrazí i na té vaší. Je to tedy ideální nástroj ke sdílení profesního obsahu. Nepřijdete o žádné nové články, fotografie ani videa. Můžete je sdílet nebo pod nimi vést diskuzi v komentářích.

Osobní branding

Další obrovskou výhodou je, že co na svou zeď přidáte vy, se zase zobrazí na zdech všech vašich sledujících. Díky tomu si můžete jednoduše vytvořit svou osobní značku. Sdílejte kvalitní obsah, vytvořte si dobré jméno a získejte nové kontakty a nové pracovní nabídky. Zároveň tak automaticky posilujete svoji důvěryhodnost.

Profesní komunita

Je důležité navazovat nové kontakty. Díky tomu můžete navázat nové spolupráce a zároveň se zviditelnit na konkurenčním trhu. Pracovní síť Staffito nabízí ideální příležitost, jak budovat nové profesní vztahy. Navíc, pokud to nastavení soukromí uživatelů dovoluje, můžete si prohlédnout, koho sledují oni. Navazujte spojení, komunikujte a utužujte nová pracovní přátelství.

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Články z blogu

Kde hledat práci, abyste našli tu, co vás bude bavit?

V současné době, kdy je velice nízká nezaměstnanost, není o volné pracovní pozice nouze. Kde je ale hledat? A především – kde hledat nabídky takové práce, která vás bude bavit?

Číst dál...

Kde hledat nabídky práce - asistentka

Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože nová práce je zároveň velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Číst dál...

3 TIPY Kde hledat zaměstnance?

Kde hledat zaměstnance, když na trhu práce žádní nejsou? Neřešitelný problém pro nejednoho personalistu. Podívejte se na řešení.
Číst dál...

Která online inzerce práce se vyplatí?

Do kterých online kanálů se vyplatí investovat, aby odezva uchazečů byla, co největší? Zaměřili jsme se na porovnání jednotlivých online kanálů.

Číst dál...

Proč sledovat zaměstnavatele, i když jejich pracovní nabídka není ta pravá

To, zda se rozhodneme odpovědět na pracovní nabídku, ovlivňuje mnoho aspektů – místo práce, plat, benefity nebo druh pracovního úvazku. I pokud na nabídku ale neodpovíte, je dobré začít sledovat zadavatele nabídky práce a vytvářet si tak vlastní profesní síť.

Číst dál...

10x více zobrazení a o 600% více zájemců - případová studie pro Allianz

Dnes Vám ukážu podrobný návod, jak jsme dokázali 10x zvednout počet zobrazení nabídky práce pro Allianz a získat o 600% více zájemců. A to se nám povedlo u nabídky práce pro pojišťovací poradce, kterých je na trhu práce nejméně v historii. Podívejte se na podrobný návod krok za krokem, jak jsme toho dosáhli.

Číst dál...
Cron Job Starts