Vytvořili jste zajímavou, dobře popsanou pracovní nabídku, a i přesto nemáte dostatek shlédnutí? S novým HR nástrojem Propagace nabídky jednoduše oslovíte až desetkrát širší okruh potencionálních zájemců.

Co je Propagace nabídky

Na profesní síti Staffito může každý přihlášený uživatel vložit zcela zdarma neomezený počet pracovních nabídek. Jejich celkový výčet můžete vidět zde https://staffito.com/nabidky-prace-brigady.

Propagace nabídky je placená služba, která vaší nabídce zajistí jak lepší viditelnost, tak i to, že osloví více vhodných kandidátů. V rámci propagace nabídky získáte tzv. Topování nabídky. To znamená, že se bude ukazovat v seznamu nabídek práce přednostně – vždy na první stránce. Navíc propagovaná nabídka získá i grafické označení Top nabídky.

Propagace nabídky a oslovování uživatelů

Hlavní výhoda Propagace nabídky spočívá v tom, že má automaticky větší dosah. V rámci propagačního balíčku bude vaše nabídka odeslána jednou týdně (podle doby trvání propagace) e-mailem všem vhodným uživatelům profesní sítě Staffito.
Nepropagovaná nabídka je uživatelům zasílána pouze v rámci týdenního přehledu nejnovějších nabídek. Díky její propagaci mohou uživatelé obdržet speciální e-mail pouze s vaší nabídkou. Současně se zvyšuje i okruh oslovených uchazečů – nabídka je zaslána i lidem z příbuzných oborů a uživatelům žijících v blízkých okresech lokace nabídky.

Top nabídka na uživatelských zdích

Dalším silným nástrojem Propagace nabídky je její zveřejnění na zdi všech relevantních uživatelů profesní sítě Staffito. Ve chvíli, kdy je nabídka topována, se tato informace spolu s daným inzerátem zobrazí na zdech uživatelů. Díky tomu může oslovit i ty, kteří neodebírají nové nabídky práce nebo lidi, kteří mají ve svém životopisu uvedený jiný obor, ale přesto by je nabídka mohla zaujmout.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Články z blogu

Hledáte práci? Prozradíme vám výhody a nevýhody práce pro pracovní agenturu

V poslední době se stále častěji můžete setkat s nabídkami práce pro pracovní agentury. Na první pohled vše vypadá idylicky – pohodlné a jednoduché získání práce, zatímco nad vámi drží agentura ochrannou ruku. I zde se ale skrývají nevýhody – prozradíme vám, na co si dát pozor.

Číst dál...

Pomoc, sháním práci! Jak začít s hledáním a čeho se určitě vyvarovat

Ocitli jste se v situaci, kdy hledáte novou práci, ale nevíte, jak začít? Nejste si jistí, co je na řadě jako první? Tvorba životopisu, hledání volných inzerovaných pozic nebo oslovení vašich vysněných podniků? Poradíme vám, jak celou situaci elegantně zvládnout.

Číst dál...

Jak napsat skvělý inzerát práce?

Jak napsat skvělý inzerát práce, ke kterému se budou hlásit uchazeči? Čím zaujmout v dnešní době? Podívejte se, jak to vidíme my.

Číst dál...

Jak má vypadat nabídka práce? Máme pro vás inzerát práce – vzor Staffito

Vytváření pracovních nabídek není jednoduché. Jak stručně a poutavě popsat vše důležité a na nic nezapomenout? Tento inzerát práce – vzor vás inspiruje a pomůže vytvořit ucelenou a zajímavou nabídku práce.

Číst dál...

HR nástroje Staffito – jaké jsou jejich výhody a jak je využít ke zviditelnění svých nabídek práce?

Pracovní síť Staffito je ideálním místem, kde nabídky práce hledat i kde nabídky práce inzerovat. S novými prémiovými funkcemi zviditelníte své pracovní nabídky a získáte možnost vyhledávat uchazeče podle vlastních kritérií.

Číst dál...

10x více zobrazení a o 600% více zájemců - případová studie pro Allianz

Dnes Vám ukážu podrobný návod, jak jsme dokázali 10x zvednout počet zobrazení nabídky práce pro Allianz a získat o 600% více zájemců. A to se nám povedlo u nabídky práce pro pojišťovací poradce, kterých je na trhu práce nejméně v historii. Podívejte se na podrobný návod krok za krokem, jak jsme toho dosáhli.

Číst dál...
Cron Job Starts