Ať už pracujete v jakékoliv profesi, vždy je dobré vybudovat si osobní značku, která vás bude prezentovat novým zaměstnavatelům a klientům. Díky pracovní síti Staffito je to zcela jednoduché a zvládne to každý. 

Osobní branding – co to je a jak funguje

Osobní branding je proces, při kterém si vytváříte svou osobní značku. Tato osobní značka slouží k vaší prezentaci a propagaci. Jde o jeden z nejzákladnějších nástrojů marketingu. Vaše osobní značka pak charakterizuje váš styl, názory, a především vaší práci.

Osobní brand si můžete představit i jako své dobré jméno v daném oboru. Jde zároveň i o možnost, jak se zviditelnit mezi svými kolegy a lidmi s podobným profesním zaměřením.

Osobní brand a Staffito

Osobní brand se nejlépe buduje právě na sociálních a profesních sítích. Na profesní síti Staffito si můžete pomoci navázaných sledování vytvořit vlastní profesní síť, které svůj osobní brand představíte. Výhodu je, že jde o osoby, které se vyznají ve vašem oboru a mohou tak váš profesní přínos adekvátně ocenit. Mezi další výhody se samozřejmě řadí i to, že díky viditelnosti na profesní síti budete získávat větší počet pracovních nabídek.

Budování osobního brandu

Jak začít budovat svůj osobní brand? Nejlépe vám k tomu poslouží vaše zeď. Obsah, který na ní publikujete, se automaticky zobrazí všem lidem, kteří vás sledují. Můžete publikovat vlastní profesní články a sdílet vaše názory s ostatními. Jste šikovná hosteska? Pochlubte se svými úspěšnými akcemi a oslovte nové zaměstnavatele. Jste šikovný grafik nebo umělec? Prezentujte svá díla, pozvěte své sledující na vaše výstavy nebo sdílejte video ze samotného procesu tvorby. Možností je mnoho.

Sdílejte výsledky své práce – ať už ve formě videí nebo fotografií. Kvalitní profesní obsah je základem kvalitní osobní značky.

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Články z blogu

Hledám práci - změna je život!

Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože Nová práce je zároveň Velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Číst dál...

Pomoc, sháním práci! Jak začít s hledáním a čeho se určitě vyvarovat

Ocitli jste se v situaci, kdy hledáte novou práci, ale nevíte, jak začít? Nejste si jistí, co je na řadě jako první? Tvorba životopisu, hledání volných inzerovaných pozic nebo oslovení vašich vysněných podniků? Poradíme vám, jak celou situaci elegantně zvládnout.

Číst dál...

Chyby v kódování kariérních stránek #4

Dnes se podíváme na stěžejní prvky kariérní stránky, které nejdou vidět na první pohled, ale jsou o to důležitější pro roboty vyhledávačů jako je Google nebo Seznam.

Číst dál...

Která online inzerce práce se vyplatí?

Do kterých online kanálů se vyplatí investovat, aby odezva uchazečů byla, co největší? Zaměřili jsme se na porovnání jednotlivých online kanálů.

Číst dál...

Jak najít zaměstnance na Staffitu?

Jak najdete zaměstnance na Staffitu? Jak si vytvoříte vlastní profesní síť profesionálů z vašeho oboru, kterým budete zobrazovat nabídky práce zdarma? Vyzkoušejte naše tipy.

Číst dál...

Jaké jsou výhody vlastní profesní sítě?

Na pracovní síti Staffito můžete vytvářet sledující publikum, díky čemu si můžete jednoduše vybudovat vlastní profesní síť. K čemu je ale vlastní profesní síť dobrá a jaké výhody vám může přinést?

Číst dál...
Cron Job Starts