Ať už pracujete v jakékoliv profesi, vždy je dobré vybudovat si osobní značku, která vás bude prezentovat novým zaměstnavatelům a klientům. Díky pracovní síti Staffito je to zcela jednoduché a zvládne to každý. 

Osobní branding – co to je a jak funguje

Osobní branding je proces, při kterém si vytváříte svou osobní značku. Tato osobní značka slouží k vaší prezentaci a propagaci. Jde o jeden z nejzákladnějších nástrojů marketingu. Vaše osobní značka pak charakterizuje váš styl, názory, a především vaší práci.

Osobní brand si můžete představit i jako své dobré jméno v daném oboru. Jde zároveň i o možnost, jak se zviditelnit mezi svými kolegy a lidmi s podobným profesním zaměřením.

Osobní brand a Staffito

Osobní brand se nejlépe buduje právě na sociálních a profesních sítích. Na profesní síti Staffito si můžete pomoci navázaných sledování vytvořit vlastní profesní síť, které svůj osobní brand představíte. Výhodu je, že jde o osoby, které se vyznají ve vašem oboru a mohou tak váš profesní přínos adekvátně ocenit. Mezi další výhody se samozřejmě řadí i to, že díky viditelnosti na profesní síti budete získávat větší počet pracovních nabídek.

Budování osobního brandu

Jak začít budovat svůj osobní brand? Nejlépe vám k tomu poslouží vaše zeď. Obsah, který na ní publikujete, se automaticky zobrazí všem lidem, kteří vás sledují. Můžete publikovat vlastní profesní články a sdílet vaše názory s ostatními. Jste šikovná hosteska? Pochlubte se svými úspěšnými akcemi a oslovte nové zaměstnavatele. Jste šikovný grafik nebo umělec? Prezentujte svá díla, pozvěte své sledující na vaše výstavy nebo sdílejte video ze samotného procesu tvorby. Možností je mnoho.

Sdílejte výsledky své práce – ať už ve formě videí nebo fotografií. Kvalitní profesní obsah je základem kvalitní osobní značky.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Jak napsat životopis - VZOR zdarma

Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.

Číst dál...

Hledáte práci? Prozradíme vám výhody a nevýhody práce pro pracovní agenturu

V poslední době se stále častěji můžete setkat s nabídkami práce pro pracovní agentury. Na první pohled vše vypadá idylicky – pohodlné a jednoduché získání práce, zatímco nad vámi drží agentura ochrannou ruku. I zde se ale skrývají nevýhody – prozradíme vám, na co si dát pozor.

Číst dál...

Profil, který přitáhne uchazeče II.: Jak získat sledující a pozitivní doporučení a proč o ně usilovat?

Jedním z nejdůležitějších bodů, podle kterých se uchazeč rozhoduje, zda se o nabízenou pracovní pozici bude ucházet nebo ne, je pověst firmy a osobní hodnocení, která na pracovní prostředí ve firmě získá. On-line doporučení jsou nejlepší variantou, jak lidem dokázat, že jste spolehliví a důvěryhodní zaměstnavatelé.

Číst dál...

Proč Vám nejlepší zaměstnanci řeknou "NE"?

Pracujete se zaměstnanci, jste náborář nebo třeba manager, který denně pracuje se svým týmem a rozděluje mu úkoly? Pokud je tomu tak, často si pravděpodobně kladete otázky, v čem se na první pohled odlišují právě ti nejlepší zaměstnanci pro váš business? Jak je poznat během pohovoru? Proč od vás ti nejlepší odešli ke konkurenci?

Číst dál...

Podvod místo pracovního pohovoru? Poradíme, jak se nenechat napálit

Hledání práce pro většinu lidí představuje především stres – zvlášť, pokud hledání nové pracovní pozice trvá již delší dobu. Je pak jednoduché polevit v ostražitosti a ocitnout se uprostřed pohovoru, který není nic jiného než propracovaný podvod. Jak takové nabídky poznat už na dálku?

Číst dál...

Jak na perfektní Staffito profil, kterému zaměstnavatel neodolá I.: Nepodceňujte sílu dobře vyplněného životopisu

Dobře zpracovaný životopis je při hledání nového zaměstnání základ úspěchu. Abyste mohli využívat potenciálu pracovní sítě Staffito naplno, nepodceňte sílu životopisu, který uvádíte na svém profilu.

Číst dál...
Cron Job Starts