To, zda se rozhodneme odpovědět na pracovní nabídku, ovlivňuje mnoho aspektů – místo práce, plat, benefity nebo druh pracovního úvazku. I pokud na nabídku ale neodpovíte, je dobré začít sledovat zadavatele nabídky práce a vytvářet si tak vlastní profesní síť.

Sledujte profesní zaměření

Každý z nás má nějaké profesní zaměření, ve kterém se nejvíce realizuje. Vyhledává pracovní nabídky z tohoto oboru, zajímají ho profesní novinky a snaží se v daném oboru vzdělávat. Spojení, které si můžete vybudovat na pracovní síti Staffito vám s tím pomůže. Vytvořte si síť odborníků a zaměstnavatelů ze své profese a sdílejte společně aktuality ze svého oboru.

Je to zcela jednoduché. Pokud zaznamenáte nabídku, která Vás profesně zaujme, ale z nějakého důvodu na ni nechcete reagovat, neostýchejte se i tak sledovat jejího zadavatele. Nejen, že se vám na vaší zdi budou zobrazovat veškeré nové pracovní nabídky, který tento zadavatel přidá, ale zároveň uvidíte i veškerý obsah, který se rozhodne na své zdi sdílet.

Kromě toho, člověk, kterého sledujete, uvidí i obsah který na svou zeď přidáte vy. Vybudujte si pověst odborníka ve svém oboru díky zajímavým článkům a kvalitním fotografiím. Prezentujte svoji práci a získávejte další pracovní nabídky a profesní kontakty. Díky tomu můžete budovat svůj profesní brand u těch nejrelevantnějších lidí, kteří vás následně mohou oslovit přímo se svou nabídkou, protože vás budou brát jako profesionála.

Jak na to?

Jak s budováním své vlastní profesní sítě začít? Stačí si v seznamu nabídek práce https://staffito.com/nabidky-prace-brigady vyfiltrovat ty nabídky, které vás profesně zajímají. Pak už jen stačí rozkliknout profil zadavatele a kliknout na tlačítko Sledovat.

Pokud to nastavení soukromí zadavatele povoluje, můžete si zobrazit jeho profesní síť a požádat o sledování další relevantní osoby z jeho sledujících.

Stejně můžete postupovat i v případě, že si chcete vybudovat lokální profesní síť. V tom případě stačí místo profese vyhledat nabídky z vašeho okresu.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Kde hledat nabídky práce - recepční

Recepční je mnohými často podceňovaná až opovrhovaná pozice. Přitom nejen chytrý manažer dobře ví, že první kontakt s firmou je zcela zásadní. Jedna americká studie z 90. let minulého století zkonstatovala, že celkový dojem o člověku, situaci či místě si tvoříme během prvních 6 sekund! Jen si představte, jakou škodu může napáchat nerudný a nekompetentní člověk na pozici recepční ve firmě, hotelu či třeba advokátní kanceláři.

Číst dál...

Jak napsat životopis - VZOR zdarma

Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.

Číst dál...

Která online inzerce práce se vyplatí?

Do kterých online kanálů se vyplatí investovat, aby odezva uchazečů byla, co největší? Zaměřili jsme se na porovnání jednotlivých online kanálů.

Číst dál...

Jak na texty kariérních stránek? #3

V dnešním tutorialu se podíváme na obsahovou stránku vašich kariérních stránek, která bude vycházet z klíčových slov, které jsme si zvolili v minulém díle Jak na klíčová slova kariérních stránek? #2.

Číst dál...

Jak na to, aby Vám neutekly nové nabídky práce? Odebírejte je přímo na e-mail!

Hledání nové práce vyžaduje hodně času. Proč si celý proces neulehčit a namísto složitého sledování nových nabídek si je jednoduše nenechat posílat přímo na e-mail? Profesní síť Staffito dokáže vybrat ty, které vám budou podle vašeho životopisu vyhovovat.

Číst dál...

Jak dostat vaši nabídku práce na první stránku ve vyhledávání? Jednoduše díky Topování

Dali jste si práci s vytvořením perfektní pracovní nabídky, ale uchazeči nepřicházejí? Podívejte se, na jaké stránce ve vyhledávání nabídek se váš inzerát nachází. Poradíme vám, jak ho jednoduše dostat na první stránku, kterou si zobrazí nejvíce uchazečů.

Číst dál...