Pracovní síť Staffito je ideálním místem, kde nabídky práce hledat i kde nabídky práce inzerovat. S novými prémiovými funkcemi zviditelníte své pracovní nabídky a získáte možnost vyhledávat uchazeče podle vlastních kritérií.

Top pracovní nabídka – jaké jsou její výhody a jak toto označení získat?

Přidávání a spravování pracovních nabídek je pro uživatele pracovní sítě Staffito zdarma. Pokud ale chcete svoji pracovní nabídku zviditelnit, můžete ji propagovat pomocí HR nástroje pracovní sítě Staffito.

Propagovaná nabídka získá označení TOP nabídka a bude označena výrazným grafickým prvkem. Zároveň se bude v seznamu nabídek práce zobrazovat přednostně, hned na začátku seznamu. Velkou výhodou je i to, že změna statusu vaší pracovní nabídky se uživatelům zobrazí jako aktualita na jejich zdi. Staffito také vyfiltruje vhodné uchazeče a těm vaši pracovní nabídku zašle emailem.

Vyhledávání životopisů – ideální kandidáti pro vaši pracovní nabídku

Novým nástrojem, který jistě ocení všichni náboráři, je vyhledávač životopisů. Díky tomu můžete filtrovat všechny uživatele profesní sítě Staffito podle zadaných kritérií. Uživatele můžete vyhledávat podle pracovních zkušeností, vzdělání i schopností. Nechybí ani vyhledávání podle vlastního jména uchazeče. Můžete si i nastavit, zda chcete vyhledat všechny profily nebo jen uživatele se zveřejněnou profilovou fotkou.

Uživatele, kteří nejvíce odpovídají vašim představám, můžete přímo kontaktovat a nabídnout jim vaši pracovní nabídku přímo.

Abyste mohli v životopisech vyhledávat zcela bez omezení, je nutno tuto funkci aktivovat.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů