Pracovní síť Staffito je ideálním místem, kde nabídky práce hledat i kde nabídky práce inzerovat. S novými prémiovými funkcemi zviditelníte své pracovní nabídky a získáte možnost vyhledávat uchazeče podle vlastních kritérií.

Top pracovní nabídka – jaké jsou její výhody a jak toto označení získat?

Přidávání a spravování pracovních nabídek je pro uživatele pracovní sítě Staffito zdarma. Pokud ale chcete svoji pracovní nabídku zviditelnit, můžete ji propagovat pomocí HR nástroje pracovní sítě Staffito.

Propagovaná nabídka získá označení TOP nabídka a bude označena výrazným grafickým prvkem. Zároveň se bude v seznamu nabídek práce zobrazovat přednostně, hned na začátku seznamu. Velkou výhodou je i to, že změna statusu vaší pracovní nabídky se uživatelům zobrazí jako aktualita na jejich zdi. Staffito také vyfiltruje vhodné uchazeče a těm vaši pracovní nabídku zašle emailem.

Vyhledávání životopisů – ideální kandidáti pro vaši pracovní nabídku

Novým nástrojem, který jistě ocení všichni náboráři, je vyhledávač životopisů. Díky tomu můžete filtrovat všechny uživatele profesní sítě Staffito podle zadaných kritérií. Uživatele můžete vyhledávat podle pracovních zkušeností, vzdělání i schopností. Nechybí ani vyhledávání podle vlastního jména uchazeče. Můžete si i nastavit, zda chcete vyhledat všechny profily nebo jen uživatele se zveřejněnou profilovou fotkou.

Uživatele, kteří nejvíce odpovídají vašim představám, můžete přímo kontaktovat a nabídnout jim vaši pracovní nabídku přímo.

Abyste mohli v životopisech vyhledávat zcela bez omezení, je nutno tuto funkci aktivovat.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Články z blogu

Kde hledat práci, abyste našli tu, co vás bude bavit?

V současné době, kdy je velice nízká nezaměstnanost, není o volné pracovní pozice nouze. Kde je ale hledat? A především – kde hledat nabídky takové práce, která vás bude bavit?

Číst dál...

3 tipy, jak najít práci – rychle, jednoduše a bezpečně

Hledání nové práce patří mezi nejstresovější situace, se kterými se můžete potkat. Pokud se hledání protáhne, často to s sebou nese pocit selhání a nejistoty – což se často negativně podepíše na sebevědomí uchazečů. Přinášíme 5 tipů, jak tomu předejít.

Číst dál...

Jak na klíčová slova kariérních stránek? #2

Dnes se v našem tutorialu podíváme na klíčová slova a texty kariérních stránek. Je to jedna z hlavních podmínek úspěchu.

Číst dál...

Hlavní problém podnikání: Hledám zaměstnance a nenacházím. Kde se nejčastěji stává chyba?

Pro současný pracovní trh je typický nedostatek zaměstnanců. Hlavním důvodem je vysoká míra zaměstnanosti. Pokud si říkáte: „Co mám tedy dělat, když hledám zaměstnance,“ podívejte se, jestli neděláte jednu z těch častých chyb.

Číst dál...

Jaké jsou výhody vlastní profesní sítě?

Na pracovní síti Staffito můžete vytvářet sledující publikum, díky čemu si můžete jednoduše vybudovat vlastní profesní síť. K čemu je ale vlastní profesní síť dobrá a jaké výhody vám může přinést?

Číst dál...

Jak na perfektní Staffito profil, kterému zaměstnavatel neodolá II.: Není fotka jako fotka

Přikládání fotografií k životopisu je živě diskutované téma. Dobře zvolenou profesní fotografií můžete získat cenné body navíc – ale stejně tak o ně díky špatně zvolené fotografii můžete přijít.

Číst dál...
Cron Job Starts