Hledání nové práce vyžaduje hodně času. Proč si celý proces neulehčit a namísto složitého sledování nových nabídek si je jednoduše nenechat posílat přímo na e-mail? Profesní síť Staffito dokáže vybrat ty, které vám budou podle vašeho životopisu vyhovovat.

Jak odebírat nové nabídky práce?

Odebírání nových nabídek práce je na pracovní síti Staffito zcela jednoduché. Nemusíte se nijak složitě přihlašovat, stačí jen vyplnit životopis na svém profilu. Ve chvíli, kdy životopis vyplňujete, věnujte pozornost hned první položce – status. Zde máte na výběr ze tří možností:

  • Hledám práci
  • Nyní nehledám práci
  • Nabízím práci

Pokud zvolíte možnost Hledám práci, automaticky se řadíte mezi odběratele nejnovějších pracovních nabídek. Staffito vám, ale odesílá jen ty nabídky, které jsou pro vás podle vašeho profilu relevantní – přitom se řídí především vašimi profesními zájmy a uvedenými okresy vašeho zájmu.

Ve chvíli, kdy již o nové nabídky práce zájem nemáte, stačí editovat svůj profil a změnit status Hledám práci na Nyní nehledám práci. Nabídky pak chodit přestanou.

Kde ještě sledovat nové nabídky práce?

Veškeré nabídky práce naleznete zde (https://staffito.com/nabidky-prace-brigady). Můžete je filtrovat podle profese i podle lokace. Pokud zvažujete stěhování, můžete si tak jednoduše prohlédnout nové nabídky i v městech, o kterých teprve přemýšlíte.

Skvělým prostředkem ke sledování nových nabídek je i vaše zeď na pracovní síti Staffito. Zde se objevují nové nabídky lidí a firem, které máte ve svých spojeních. Také se zde objevují nové TOP nabídky, které by vás mohly zajímat.

Tip pro uchazeče

Ve chvíli, kdy jste správcem nabídky schválen jako uchazeč, se vám otevře přístup i na zeď samotné pracovní nabídky. Tu je dobré sledovat, protože se zde objevují novinky o datech pohovorů a další užitečné informace.

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Pomoc, sháním práci! Jak začít s hledáním a čeho se určitě vyvarovat

Ocitli jste se v situaci, kdy hledáte novou práci, ale nevíte, jak začít? Nejste si jistí, co je na řadě jako první? Tvorba životopisu, hledání volných inzerovaných pozic nebo oslovení vašich vysněných podniků? Poradíme vám, jak celou situaci elegantně zvládnout.

Číst dál...

Jsem absolvent a sháním práci – na co se připravit?

Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů a těžko se jim hledá první místo. Jak postupovat při shánění práce, pokud nemáte životopis bohatý na zkušenosti?

Číst dál...

Která online inzerce práce se vyplatí?

Do kterých online kanálů se vyplatí investovat, aby odezva uchazečů byla, co největší? Zaměřili jsme se na porovnání jednotlivých online kanálů.

Číst dál...

Hlavní problém podnikání: Hledám zaměstnance a nenacházím. Kde se nejčastěji stává chyba?

Pro současný pracovní trh je typický nedostatek zaměstnanců. Hlavním důvodem je vysoká míra zaměstnanosti. Pokud si říkáte: „Co mám tedy dělat, když hledám zaměstnance,“ podívejte se, jestli neděláte jednu z těch častých chyb.

Číst dál...

Sám sobě značkou – jak si vybudovat osobní brand

Ať už pracujete v jakékoliv profesi, vždy je dobré vybudovat si osobní značku, která vás bude prezentovat novým zaměstnavatelům a klientům. Díky pracovní síti Staffito je to zcela jednoduché a zvládne to každý. 

Číst dál...

Jak efektivně pracovat s nabídkami?

Jak vytěžíte ze Staffita maximum? Jak nejjednodušeji a nejrychleji oslovíte ty správné uchazeče o vaši nabídku práce? Projděte si mého průvodce a ušetřete si čas tápáním.

Číst dál...