Hledání nové práce vyžaduje hodně času. Proč si celý proces neulehčit a namísto složitého sledování nových nabídek si je jednoduše nenechat posílat přímo na e-mail? Profesní síť Staffito dokáže vybrat ty, které vám budou podle vašeho životopisu vyhovovat.

Jak odebírat nové nabídky práce?

Odebírání nových nabídek práce je na pracovní síti Staffito zcela jednoduché. Nemusíte se nijak složitě přihlašovat, stačí jen vyplnit životopis na svém profilu. Ve chvíli, kdy životopis vyplňujete, věnujte pozornost hned první položce – status. Zde máte na výběr ze tří možností:

  • Hledám práci
  • Nyní nehledám práci
  • Nabízím práci

Pokud zvolíte možnost Hledám práci, automaticky se řadíte mezi odběratele nejnovějších pracovních nabídek. Staffito vám, ale odesílá jen ty nabídky, které jsou pro vás podle vašeho profilu relevantní – přitom se řídí především vašimi profesními zájmy a uvedenými okresy vašeho zájmu.

Ve chvíli, kdy již o nové nabídky práce zájem nemáte, stačí editovat svůj profil a změnit status Hledám práci na Nyní nehledám práci. Nabídky pak chodit přestanou.

Kde ještě sledovat nové nabídky práce?

Veškeré nabídky práce naleznete zde (https://staffito.com/nabidky-prace-brigady). Můžete je filtrovat podle profese i podle lokace. Pokud zvažujete stěhování, můžete si tak jednoduše prohlédnout nové nabídky i v městech, o kterých teprve přemýšlíte.

Skvělým prostředkem ke sledování nových nabídek je i vaše zeď na pracovní síti Staffito. Zde se objevují nové nabídky lidí a firem, které máte ve svých spojeních. Také se zde objevují nové TOP nabídky, které by vás mohly zajímat.

Tip pro uchazeče

Ve chvíli, kdy jste správcem nabídky schválen jako uchazeč, se vám otevře přístup i na zeď samotné pracovní nabídky. Tu je dobré sledovat, protože se zde objevují novinky o datech pohovorů a další užitečné informace.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Pomoc, sháním práci! Jak začít s hledáním a čeho se určitě vyvarovat

Ocitli jste se v situaci, kdy hledáte novou práci, ale nevíte, jak začít? Nejste si jistí, co je na řadě jako první? Tvorba životopisu, hledání volných inzerovaných pozic nebo oslovení vašich vysněných podniků? Poradíme vám, jak celou situaci elegantně zvládnout.

Číst dál...

Hledám práci - změna je život!

Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože Nová práce je zároveň Velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Číst dál...

Jak inzerovat práci, aby se ozvalo co nejvíce uchazečů? Podívejte se, co by ve vašem inzerátu nemělo chybět

Snažíte se obsadit volnou pozici, ale nedaří se vám? A obsahuje váš inzerát všechno, co uchazeči potřebují vědět? A kde mají možnost na váš inzerát narazit? Vžijte se do kůže uchazečů o práci a podívejte se na svůj inzerát ještě jednou. Využijte naše tipy, jak inzerovat práci úspěšně a efektivně.

Číst dál...

3 TIPY Kde hledat zaměstnance?

Kde hledat zaměstnance, když na trhu práce žádní nejsou? Neřešitelný problém pro nejednoho personalistu. Podívejte se na řešení.
Číst dál...

Sám sobě značkou – jak si vybudovat osobní brand

Ať už pracujete v jakékoliv profesi, vždy je dobré vybudovat si osobní značku, která vás bude prezentovat novým zaměstnavatelům a klientům. Díky pracovní síti Staffito je to zcela jednoduché a zvládne to každý. 

Číst dál...

Hashtagy umí kouzlit i mimo Instagram. Podívejte se, jak využít # hashtagy na Staffitu

Setkáváte se čím dál častěji se znaménkem #? Ať už vám tato značka příliš neříká, nebo patříte mezi hashtagové profesionály, podívejte se, jak se díky hashtagu zviditelnit na pracovní síti Staffito.

Číst dál...