Jak vytěžíte ze Staffita maximum? Jak nejjednodušeji a nejrychleji oslovíte ty správné uchazeče o vaši nabídku práce? Projděte si mého průvodce a ušetřete si čas tápáním.

Jak efektivně pracovat s nabídkami?

V tomto tutorialu se vás pokusím naučit pracovat se Staffitem tím nejefektivnějším způsobem. Díky tomu získáte mnoho uchazečů a neztratíte příliš času komunikací a organizací.

1. Jasně vymezte pracovní pozici

Při vytváření nabídky práce (Vytvořit pracovní nabídku můžete zde) si dejte pozor na jasný obsah. čím lépe vše definujete v nabídce, tím si ušetříte mnoho času v budoucnu s odpovídáním na stále stejné dotazy uchazečů: "Jaká je odměna?", "Jaký je typ úvazku", "Co přesně je náplní práce?" atd.

 • Titulek - by měl obsahovat pracovní pozici - jasně, výstižně
 • Hlavní benefity - vyzdvihněte výhody spolupráce
 • Kompletní popis - Zapište úplně vše, co by mohlo zajímat potenciální uchazeče. Odměna, typ úvazku, kde budou pracovat, náplň práce, atd. Nezapomeňte text přehledně formátovat, aby se dobře a rychle četl. Nezadávejte výzvu k akci ani kontaktní informace. Uchazeči se hlásí přes tlačítko, které se zobrazí u vaší nabídky a kontaktní informace na vás si vyplňte raději ve vašem profilu.
 • Profese - zvolte nejbližší kategorii, kterou hledáte
 • Adresa - zadejte úplnou adresu výkonu práce. Díky tomu se u vaší nabídky zobrazí mapa a uchazeč si ihned může zobrazit, kde přesně by měl pracovat, jak vypadá okolí nebo jaké spoje MHD vedou k vašemu pracovišti. 
 • Platnost nabídky - uveďte klidně na rok dopředu pokud nabíráte lidi dlouhodobě. Staffito bude průběžně hledat vhodné uchazeče a vám to ušetří čas s neustálým vystavováním nabídky znovu a znovu.

Nabídka se zobrazí všem vaším spojením na jejich zdi. Nabídka se také zobrazí ve výpisu všech nabídek práce a pokud máte účet Premium, tak se rozešlou notifikace do e-mailů a nabídka se zobrazí 100% uživatelům.

2. Přidejte obrázek nabídky

Vložte vlastní obrázek nabídky práce. Díky tomu se vaše nabídka zviditelní na Staffitu. Změna obrázku se také zobrazí vašim spojením na zdi.

Jak efektivně pracovat s nabídkami?

Co je nejlepší obrázek? Přidejte ideálně fotku pracovního prostředí a kolektivu, který čeká na uchazeče. Případně jasný obrázek o tom, co uchazeč bude dělat a kde bude pracovat. Stažené obrázky z foto databanky moc nefungují. Škrobené a uhlazené výrazy nejsou to pravé.

3. Důkladně vybírejte a schvalujte online

Zájemci o vaši nabídku se budou řadit v sekci 'Čekající zájemci' vaší nabídky práce. Můžete si zobrazit jejich profil s životopisem, zobrazit si jejich příspěvky na Staffitu, navázat s nimi spojení nebo jim poslat zprávu. Pokud se vám uchazeč zamlouvá, tak je vhodné jej schválit online. Díky tomu se stanou 2 věci:

 1. Uchazeč obdrží oznámení o výběru v e-mailu i na Staffitu
 2. Uchazeč se přesune do sekce 'Schválení zájemcí'

4. Využívejte hromadné komunikace

Schválení zájemci mohou vidět i zeď vaší nabídky práce, kde spolu můžete komunikovat a komentovat. Pozor. Každý váš nový příspěvěk, který přidáte na zeď nabídky se zobrazí všem schváleným zájemcům nabídky. Obdrží také oznámení o vašem příspěvku v emailu i na Staffitu.

Co je tedy vhodné přidávat na zeď nabídky práce?

 • nové termíny pohovorů
 • co je čeká na pohovoru
 • co sebou potřebují na pohovor
 • cokoli co vás napadne a je vhodné to sdílet mezi všechny schválené zájemce

Díky příspěvkům na zdi nabídky práce získáte větší zapojení uchazečů a především dotazy, které padnou již nemusíte opakovat všem zvlášť.

 

Image

Připojte se k profesní síti Staffito zdarma

Přidávejte nabídky práce. Vyhledávejte v životopisech uchazečů nebo si vytvořte vlastní profesní síť.

Profil vytvoříte za méně než 2 minuty.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Jak napsat životopis - VZOR zdarma

Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.

Číst dál...

Jsem absolvent a sháním práci – na co se připravit?

Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů a těžko se jim hledá první místo. Jak postupovat při shánění práce, pokud nemáte životopis bohatý na zkušenosti?

Číst dál...

Profil, který přitáhne uchazeče I.: Dejte sbohem anonymitě a představte se díky svému profilu!

Profesní síť Staffito je místem, kde zaměstnavatelé a personalisté mohou jednoduše najít své nové zaměstnance. Jak by měl vypadat Staffito profil zadavatele pracovní nabídky?

Číst dál...

Kariérní stránka na první pozici v Googlu #1

Kariérní stránky na vašem firemním webu mají velký význam pro nábor nových zaměstnanců. Přes kariérní stránky dlouhodobě přicházejí velmi relevantní uchazeči, protože již znají vaši společnost a hlasí se k vaší nabídce práce právě proto, že chtějí spolupracovat s vaší firmou.

Číst dál...

Jak najít zaměstnance na Staffitu?

Jak najdete zaměstnance na Staffitu? Jak si vytvoříte vlastní profesní síť profesionálů z vašeho oboru, kterým budete zobrazovat nabídky práce zdarma? Vyzkoušejte naše tipy.

Číst dál...

Případová studie TopTalent: 5x více zájemců a nárůst počet zobrazení nabídky o 2880%

Dnes Vám ukážu podrobný návod, jak jsme dokázali zvednout počet zobrazení nabídky práce TopTalent o 2880% a získat 5 relevantních uchazečů.

Číst dál...
Cron Job Starts