Údržbář

Údržbář

Jednosměnný provoz, dobré platové ohodnocení

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a hlaste se k pracovním nabídkám.

  • Na farmu v Radomyšli přijmeme kolegy/ně, kteří nám v rámci jednosměnného provozu pomohou zajistit běžný chod farmy na produkci konzumních vajec.

    Náplň práce:

    - zabezpečení běžného chodu farmy

    - údržba strojů a zařízení v celé společnosti

    - práce na technologickém zefektivnění výroby

    Výhodou:

    - elektro vyhláška

    - oprávnění na VZV

    - zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení

    - časová flexibilita

    Typ úlohy: Plný úvazek

  • Profese
    Technik
  • Platnost nabídky
    čec 01 2019 v 10:00 - říj 01 2019 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Blatenská 324, Radomyšl, PSČ: 387 31
  • Zadavatelé nabídky práce
    Pavel Mráz

Hledáte zaměstnance?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Odebírejte nejnovější nabídky práce

Zvolte si pracovní pozice podle vašich představ

Cron Job Starts