Administrativní pracovník s polštinou

práce z domova, volná pracovní doba

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a hlaste se k pracovním nabídkám.

  • Pro polského výrobce dveří dodávajícího do řetězců DIY, hledáme administrativní sílu se znalostí polštiny pro práci z domova.

    Zakres obowiązków:

    - bieżąca obsługa Klientów i dbałość o budowanie pozytywnych relacji z odbiorcami

    - kontrola zamówień

    - monitorowanie transportu na terenie Czech i Słowacji

    - współpraca z działem rozliczeń i działem logistyki

    - doradztwo w zakresie produktu i wsparcie techniczne dla Klientów

    - obsługa reklamacji

    Wymagania:

    - wykształcenie minimum średnie

    - znajomość języka polskiego i czeskiego

    - obsługa komputera

    - mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi.

  • Profese
    Administrativní pracovník
  • Platnost nabídky
    kvě 14 2019 v 11:49 - srp 14 2019 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    CZ, SK, PL
  • Zadavatelé nabídky práce
    Ivo Benkovský

Hledáte zaměstnance?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Odebírejte nejnovější nabídky práce

Zvolte si pracovní pozice podle vašich představ

Cron Job Starts