Administrativní pracovník pro klientský servis

flexibilní pracovní doba, přátelský mladý kolektiv, možnost home office

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a hlaste se k pracovním nabídkám.

  • Požadujeme:

    min. středoškolské vzdělání s maturitou

    dobré komunikační schopnosti

    chuť učit se novým věcem

    zodpovědný přístup

    schopnost samostatného rozhodování i týmové práce

    spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a pracovitost

    analytické myšlení a jednání

    Náplň práce:

    administrativní práce v Microsoft Office

    vyřizování telefonátů, mailů

    komunikace s klienty

    zpracovávání dat, statistik

    Nabízíme:

    možnosti odborného a osobního rozvoje

    finanční ohodnocení odpovídající Vám svěřené odpovědnosti

    na částečný či na plný úvazek (40h/týden od 35 000 Kč)

    případná praxe při studiu možná

  • Profese
    Administrativní pracovník
  • Platnost nabídky
    kvě 06 2019 v 06:13 - srp 06 2019 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Karlín Praha 8
  • Zadavatelé nabídky práce
    Hřebíková

Hledáte zaměstnance?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Odebírejte nejnovější nabídky práce

Zvolte si pracovní pozice podle vašich představ

Cron Job Starts