TOP
Skladník

Skladník

Vysoké platové ohodnocení, při výborném výkonu prémie 5000-10000,-Kč, stabilní prac.doba pouze v...

  • Nabízíme pracovní pozici skladníka ve skladu barev-laků.

    Požadavky: středoškolské vzdělání, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, fyzická zdatnost, zkušenost se sortimentem barev-laků výhodou.
    Náplň práce:  Příjem zboží - kontrola a uložení, Kompletace zboží k odvozu dle objednávek, Výdej zboží zákazníkům, Inventarizace

  • Profese
    Skladník
  • Platnost nabídky
    dub 15 2019 v 00:00 - pro 31 2019 v 00:15
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Holická ul., Olomouc
  • Zadavatelé nabídky práce
    Jana Dočkalová

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Cron Job Starts