Osobní asistent/ka

  • Termín nástupu: ihned nebo podle Vašich možností

    Pracovněprávní vztah: dohoda o pracovní činnosti

    Výše úvazku: DPČ, nejméně 10 a nejvíce 20 hodin týdeně (průměrně)

    Místo výkonu práce: Filipova 2013/3, Praha 11 osobní asistence je poskytována na území Prahy, výjimečně v jejím okolí

    Pracovní doba: dle individuální domluvy

    Náplň práce: pomoc lidem s mentálním postižením, s jiným zdravotním, znevýhodněním nebo seniorům při cestě do práce, do školy, při trávení volného času, při péči o domácnost nebo o sebe sama

    Nabízíme:

    - hodinovou odměnu 130 až 150 Kč

    - práci, která má smysl

    - dlouhodobou spolupráci s možností profesního růstu

    - individuální domluvu o pracovní době (s ohledem na požadavky uživatelů služby)

    - zaškolení a metodickou podporu

    - pravidelné další vzdělávání v oboru

    - otevřené a partnerské jednání, příjemné kolegy a kolegyně

    Požadujeme:

    - zájem o druhé lidi

    - možnost časově se přizpůsobit potřebám uživatelů služby

    - morální bezúhonnost

    - spolehlivost a dochvilnost, respekt k druhým lidem, takt, ochotu pracovat na různých místech, samostatnost, schopnost řešit neobvyklé situace, komunikativnost

    - předchozí zkušeností s osobní asistencí nebo s podobnou prací si ceníme, ale nejsou podmínkou

  • Profese
    Sociální pracovník
  • Platnost nabídky
    lis 27 2018 v 14:00 - pro 31 2200 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Filipova 2013/3 Praha 4
  • Zadavatelé nabídky práce
    Fosa, o. p. s.

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.