Projektant elektro

5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování formou stravenek Odborná školení Multisport karta Služební...

5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování formou stravenek Odborná školení Multisport...

  • Náplň práce

    Projektování elektro částí strojů a komplexních systémů řízení.

    Zpracování specifikací materiálu pro výrobu rozváděčů.

    Zpracování specifikací materiálu pro montáže.

    Technické zprávy pro dané stupně dokumentace.

    Obhlídky stavby, zaměření, autorský dozor a skutkové stavy.

    Vývoj prototypů, unifikace a typizace.  Práce v CAD systému EcsCAD, MS Office (Word, Excel, Access).

    Možnost spolupráce na výzkumných projektech společnosti

    Co od nového kolegy očekáváme?
    Máte středoškolské anebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektro nebo automatizace.
    Jste samostatný, pečlivý, spolehlivý.
    Jste ochoten cestovat do zahraničí v rámci realizace zakázek.
    Řidičský průkaz sk. B.
    Znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B1.

    Co u nás najdete?
    Perspektivní zaměstnání ve stabilní rostoucí firmě
    Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a výkonu
    Nové a čisté prostředí
    Přátelský kolektiv
    Možnost zajímavé práce pro zahraniční zákazníky
    Flexibilní pracovní doba

  • Profese
    Projektant
  • Platnost nabídky
    říj 10 2018 v 15:00 - pro 31 2200 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Komenského 427, Újezd u Brna, 664 53
  • Zadavatelé nabídky práce
    jana.gargulova

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Cron Job Starts