Projektant elektro

5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování formou stravenek Odborná školení Multisport karta Služební...

5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování formou stravenek Odborná školení Multisport...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Náplň práce

    Projektování elektro částí strojů a komplexních systémů řízení.

    Zpracování specifikací materiálu pro výrobu rozváděčů.

    Zpracování specifikací materiálu pro montáže.

    Technické zprávy pro dané stupně dokumentace.

    Obhlídky stavby, zaměření, autorský dozor a skutkové stavy.

    Vývoj prototypů, unifikace a typizace.  Práce v CAD systému EcsCAD, MS Office (Word, Excel, Access).

    Možnost spolupráce na výzkumných projektech společnosti

    Co od nového kolegy očekáváme?
    Máte středoškolské anebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektro nebo automatizace.
    Jste samostatný, pečlivý, spolehlivý.
    Jste ochoten cestovat do zahraničí v rámci realizace zakázek.
    Řidičský průkaz sk. B.
    Znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B1.

    Co u nás najdete?
    Perspektivní zaměstnání ve stabilní rostoucí firmě
    Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a výkonu
    Nové a čisté prostředí
    Přátelský kolektiv
    Možnost zajímavé práce pro zahraniční zákazníky
    Flexibilní pracovní doba

  • Profese
    Projektant
  • Platnost nabídky
    říj 10 2018 v 15:00 - pro 31 2200 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Komenského 427, Újezd u Brna, 664 53
  • Zadavatelé nabídky práce
    jana.gargulova