Externí Obchodní zástupce, Celá ČR

Externí Obchodní zástupce, Celá ČR

Firemní akce, Kvalitní technika k práci (notebook, tablet, apod.),Nezastropované (neomezené)...

 

Firemní akce, Kvalitní technika k práci (notebook, tablet, apod.),Nezastropované (neomezené)...

Máte zájem o nabídku?

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a přihlaste se k pracovní nabídce.

nebo

Profil na Staffitu už máte? Přihlaste se

Sdílejte tuto nabídku

 • Každý den naši klienti díky našim řešením zpracují objednávky za miliony korun.


  Jsme brněnská firma, která vytváří úspěšné internetové obchody a zajišťuje jim vysokou dostupnost. Rádi bychom navázali spolupráci s kolegou, který by zprostředkoval naše řešení i klientům ze vzdálenějších míst. Budeš pracovat primárně od sebe a působit v kraji, kde se dobře orientuješ. Poskytneme ti odborné školení, a protože víme, že jsi zdaleka, ubytujeme tě po tuto dobu v nedalekém hotelu. Organizaci pracovního dne necháme ve tvých rukou, pro efektivní akvizici a vedení obchodních případů ti nabízíme přehledný CRM. Přemíry administrativy se neboj - zpracování cenových nabídek má na starosti kolegyně.

  S odbornými znalostmi ti pomůže kolega, který s tebou před podpisem smlouvy klienty navštíví. Kolik si vyděláš se dozvíš hned, systém odměn je transparentní - nic netajíme. Povede tě Tereza, která má s prodejem eshopů zkušenosti a ráda je předá i tobě.

  Poslechněte si, co o této pozici a lidech, které hledá, říká:


  „Žádné pohádky! Vždy je důležité, aby obchodník předával o produktu správné informace a nebral obchod na lehkou váhu. Jen s férovým jednáním a ověřenými informacemi jde uzavřít kvalitní obchod, ze kterého vyjdou obě strany spokojené, s výhledem dlouhodobé spolupráce. Bez tohoto hesla u nás obchod dělat nechceme a ani nebudeme.“

                   

  Ale! Zpočátku to nebude jednoduché, je třeba nepodcenit přípravu před každou schůzkou, počítat s argumentací protistrany a nevzdávat boj při první prohrané bitvě.

  Abys uspěl, je důležité nebát se oslovit pro tebe dosud neznámé firmy, domluvit si schůzku s odpovědným člověkem a obchod dotáhnout. Ani bez jednoho z těchto kroků se neobejdeme.


 • Profese
  Oblastní manager
 • Platnost nabídky
  říj 08 2018 v 17:00 - pro 31 2200 v 00:00
 • Úplná adresa
  (výkonu práce)
  Masarykova 118, Modřice
 • Zadavatelé nabídky práce
  Mgr. Radka Mrajcová