Sociální pracovník v domově pro seniory

Krásné prostředí zámku a zámeckého parku. Plat: 25 000,- - 35 000,- Kč 25 dnů dovolené, 3 dny Sick...

Krásné prostředí zámku a zámeckého parku. Plat: 25 000,- - 35 000,- Kč 25 dnů dovolené, 3 dny...

  • •    práce na plný pracovní úvazek (jednosměnný provoz)

    •    termín nástupu – ihned, dle dohody

    •    plat v souladu se Zákonem o platu a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

    www.domovnazamku.cz

    Náplň práce:

    •    Provádění dílčích odborných sociálních prací včetně zajišťování standardní dokumentace, práce se zájemci o službu.

    •    Tvorba a aktualizace Standardů kvality sociálních služeb

    •    Zajišťování informací a odborných podkladů pro sociální práci včetně jejich zpracování. Sociálně - právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči.

    •    Řešení sociálně - právních a sociálně - zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální péče, anamnézy, poradenství.

    •    Účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů.

    •    Účast v zájmové a kulturní oblasti klientů

    Požadavky:

    •    Odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů (vzdělání – vyšší odborné, vysokoškolské)

    •    Praxe v oboru na uvedené pozici výhodou

    •    Trestní bezúhonnost, časová flexibilita

    •    Odpovědnost, samostatnost, rozhodnost.

    •    Uživatelská znalost na PC.

    •    Schopnost pracovat individuálně i v týmu.

    •    Příjemné vystupování, empatie, nekonfliktnost.

    •    ŘP sk. B

    •    Kladný vztah k seniorům.

  • Profese
    Sociální pracovník
  • Platnost nabídky
    zář 20 2018 v 11:00 - pro 31 2200 v 00:00
  • Úplná adresa
    Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace, Zámek 1/21, 289 22 Lysá nad Labem
  • Zadavatelé nabídky práce
    Jiří Hendrich

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.