Brigáda na recepci v bance

- odměna: 152-250 Kč čistého/hodina, po zaučení Multisportkarta

  • Baví vás komunikovat s lidmi? Jste milá a reprezentativní osoba? Umíte se rychle orientovat v nové situaci a ochotně poradit zákazníkovi? Hledáte seriózní a dlouhodobou brigádu při studiu na VŠ? Pokud ano rádi vás přivítáme v našem týmu!

    Co bude vaším úkolem:

    - komunikace s návštěvníky recepce, s kurýry, dodavateli a zaměstnanci banky

    - pomůžete s orientací návštěvníků

    - evidence návštěv a návštěvnických karet, přebírání zásilek, vyřizování vzkazů

    - administrativní zajištění chodu recepce Co očekáváme? - ukončené SŠ vzdělání - student VŠ

    - příjemné a kultivované vystupování je podmínkou

    - upravený reprezentativní vzhled je samozřejmostí

    - zodpovědnou, samostatnou, spolehlivou a dochvilnou osobnost

    - komunikativní osobnost - perfektní znalost českého jazyka

    - základní znalost anglického jazyka

    Požadavek na časové možnosti:

    - možnost odpracovat minimálně 40h měsíčně - časové možnosti 2-3 dny v týdnu a pracovat dle rozvrhu, který je možné si přizpůsobit časovým možnostem, studiu apod. a který se plánuje dopředu

    Co můžeme nabídnout:

    - odměna 152-250 Kč čistého/hodina (po uplatnění slevy na dani)

    - zaškolení a zaučení na recepci v prestižní české Bance (skvělá zkušenost do životopisu)

    - pravidelnou seriózní a dlouhodobou brigádu

    - práce ve dvoučlenném týmu se zkušenou kolegyní

    - možnost plánovat si směny dopředu a přizpůsobit si práci studiu nebo jiným aktivitám

    - do budoucna možnost spolupráce i na našich dalších recepcích, nebo jako hosteska ;)

    - nástup po domluvě ihned - více informací vám sdělíme po telefonu

  • Profese
    Recepční
  • Platnost nabídky
    srp 02 2018 v 00:00 - pro 31 2200 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Václavské náměstí 42, Praha 1, 110 00
  • Zadavatelé nabídky práce
    Veronika Svobodová

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.