Lektor bez pedagogického vzdělání a praxe

Lektor bez pedagogického vzdělání a praxe

Skvělý tým, příjemné pracovní prostředí, trénink, pomoc a podpora po celou dobu spolupráce,...

 

Skvělý tým, příjemné pracovní prostředí, trénink, pomoc a podpora po celou dobu spolupráce,...

Máte zájem o nabídku?

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a přihlaste se k pracovní nabídce.

nebo

Profil na Staffitu už máte? Přihlaste se

Sdílejte tuto nabídku

 • Nepožadujeme pedagogické vzdělání ani praxi. Požadujeme výbornou znalost AJ, flexibilitu, ochotu se učit nové věci a vzdělávat se, zodpovědnost, příjemné vystupování a komunikativnost. Vlastníme studijní a vyučovací technologii, ve všem vás zaškolíme a vytrénujeme. Hledáme aktivního člena týmu, který se celkově bude podílet na fungování a prosperitě soukromé školy. Nabízíme smysluplnou práci, kdy okamžitě vidíte výsledky, výborný kolektiv, možnost sebevzdělání, osobní realizaci a profesní růst. Po celou dobu spolupráce poskytujeme pomoc a podporu členům týmu. Spolupráci chceme minimálně na dobu 2 let a více. Odměna je za skutečně odvedenou práci, 15 000 - 30 000 a více.  
 • Profese
  Lektor
 • Platnost nabídky
  čec 12 2018 v 15:30 - pro 31 2200 v 00:00
 • Úplná adresa
  (výkonu práce)
  Smilova 703, Pardubice 530 02
 • Zadavatelé nabídky práce
  Lada Štromajerová

Články z blogu

Jak napsat životopis - VZOR zdarma

Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.

Číst dál...

Hledáte práci? Prozradíme vám výhody a nevýhody práce pro pracovní agenturu

V poslední době se stále častěji můžete setkat s nabídkami práce pro pracovní agentury. Na první pohled vše vypadá idylicky – pohodlné a jednoduché získání práce, zatímco nad vámi drží agentura ochrannou ruku. I zde se ale skrývají nevýhody – prozradíme vám, na co si dát pozor.

Číst dál...

Hledám práci - změna je život!

Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože Nová práce je zároveň Velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Číst dál...

Jsem absolvent a sháním práci – na co se připravit?

Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů a těžko se jim hledá první místo. Jak postupovat při shánění práce, pokud nemáte životopis bohatý na zkušenosti?

Číst dál...
Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů...
Hledání nové práce patří mezi nejstresovější situace, se kterými se můžete potkat. Pokud se hledání protáhne, často to s sebou nese pocit selhání a nejistoty...