VEDOUCÍ SKLADOVÉ LOGISTIKY - PŘÍBRAM

Stabilita a perspektiva prosperující společnosti, firemní akce, bonusy, flexibilní pracovní čas,...

  • Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je lídrem v oblasti dopravy a logistiky, hledáme kolegu na pozici Vedoucí logistiky. Jestli hledáte práci v stabilní a prosperující mezinárodní společnosti a preferujete malé a flexibilní pracovní týmy, je tato pozice tou pravou možná pro Vás.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Zastřešení celého oddělení logistiky a expedice
    • Nastavení strategie logistiky
    • Vedení lidí a podpora jejich rozvoje
    • Kompletní zodpovědnost za chod skladu a P&L
    • Pravidelný reporting
    • Komunikace se skladovými klienty

    POŽADAVKY:

    • Relevantní odborné a manažerské zkušenost v logistice a dopravě
    • Dobré komunikační schopnosti
    • Analytické a inovativní myšlení
    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
    • Týmový hráč se zaměřením na lidi
    • Flexibilita

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Stabilitu a perspektivu prosperující společnosti
    • Firemní akce, bonusy
    • Flexibilní pracovní čas
    • Příspěvek na sportovní aktivity a kurzy
    • Služební telefon, notebook, možnost home office

    MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Příbram

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Vedoucí provozu
  • Platnost nabídky
    úno 20 2024 v 10:42 - srp 31 2025 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Příbram
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.