ZKUŠENÝ DISPONENT POZEMNÍCH PŘEPRAV - PRAHA 6

Motivující finanční ohodnocení, kvartální bonusy, zázemí stabilní expandující společnosti,...

  • Naším klientem je česká společnost se sídlem v Praze, která nabízí rodinné prostředí a zázemí stabilní společnosti působící v oblasti mezinárodních přeprav, logistiky a skladování. Do týmu pozemních přeprav právě hledáme kolegu na pozici Disponent mezinárodních přeprav. Tato pozice je tou pravou pro Vás pokud máte s pozemní přepravou již zkušenosti, domluvíte se anglicky a oceníte přátelskou atmosféru v kanceláři.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Zodpovědnost za zajištění pozemních LTL/FTL přeprav
    • Příprava cenových nabídek a kalkulací
    • Řešení provozních problémů
    • Komunikace se zákazníky, realizace zakázek
    • Spolupráce s ostatními pobočkami
    • Zodpovědnost za dodržování pracovních postupů

    POŽADAVKY:

    • SŠ, VŠ vzdělání nejlépe dopravního směru
    • Zkušenost v oboru pozemních přeprav na pozici disponent/dispečer
    • Komunikativní znalost anglického jazyka
    • Psychická odolnost vůči stresovým situacím
    • Chuť učit se novým věcem
    • Komunikativní, organizačně zdatná osobnost

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Motivující finanční ohodnocení, kvartální bonusy
    • Zázemí stabilní expandující společnosti
    • Příjemný pracovní kolektiv
    • Možnost seberealizace
    • Moderní kanceláře
    • Zaměstnanecké benefity / plně hrazené stravenky, Multisport karta

    LOKALITA: Praha 6

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Dispečer
  • Platnost nabídky
    srp 17 2023 v 05:18 - čen 30 2024 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 6
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.