Obchodní zástupce v oboru námořních a leteckých přeprav - PRAHA + REGION ČECHY

Obchodní zástupce v oboru námořních a leteckých přeprav -...

Stravenková karta, dovolená nad zákonný rámec, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na penzijní...

  • Pro společnost našeho klienta, který je poskytovatelem globálních logistických a přepravních služeb, hledáme kolegu či kolegyni na pozici obchodního zástupce pro námořní a letecké přepravy. Jste-li duší obchodník a hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele, je tato pozice tou pravou pro Vás!

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Obchodní péče o stávající portfolio zákazníků (zejména v terénu)
    • Vyhledávání a akvizice nových zákazníků námořních a leteckých přeprav
    • Budovaní dlouhodobých partnerství
    • Spolupráce s provozním oddělením námořních a leteckých přeprav
    • Práce v CRM systému

    POŽADAVKY:

    • Min. SŠ vzdělání
    • Dobré komunikační schopnosti a obchodní duch
    • Praxe na obdobné pozici v oblasti námořních nebo leteckých přeprav
    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
    • Prozákaznická orientace, samostatnost, flexibilita

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
    • Motivující finanční ohodnocení s řadou benefitů (stravenková karta, dovolená nad zákonný rámec, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění a do cafeterie/Multisport kartu, odměna za loajalitu, služební vůz i k soukromému využití)
    • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v lokalitě letiště
    • Práci na plný úvazek s možností občasné práce z domova
    • Možnost profesního i osobního rozvoje
    • Nástup možný ihned či dle dohody
    MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Praha/region Čechy

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Account manager
  • Platnost nabídky
    kvě 18 2023 v 02:00 - zář 30 2024 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha + region Čechy
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.