DISPONENT LETECKÝCH PŘEPRAV - PRAHA

25 dní dovolené, stravenky, motivující platové ohodnocení dle vašich zkušeností, fixní plat a...

  • Naším klientem je středně velká, zavedená, trvale expandující spediční firma specializující se na logistické služby v oblasti pozemní, letecké a námořní přepravy. Nyní hledají nového kolegu/yni na post disponenta leteckých přeprav.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Koordinace leteckých přeprav – export/import
    • Samostatné zpracování kompletních zásilek od A do Z
    • Komunikace s dopravci, aerolinkami a zahraničními partnery
    • Kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav
    • Cenotvorba, realizace a komunikace s klienty a partnery
    • Běžná denní operativa

    POŽADAVKY:

    • Vzdělání v oboru dopravy a logistiky výhodou
    • Praxe v oboru leteckých přeprav (ideálně komplexní znalost celého průběhu přeprav a procesu zpracování od přijetí objednávky až po fakturaci)
    • Komunikativní znalost anglického jazyka
    • Zkušenost s prací na PC, MS Office

    CO SE NABÍZÍ:

    • Motivující platové ohodnocení dle vašich zkušeností
    • Fixní plat a motivační prémiová složka
    • Benefity: 25 dní dovolené, stravenky, …
    • Stabilní zázemí české společnosti
    • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
    • Práce není jednotvárná – u nás se nudit nebudete

    MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Praha – Letiště Václava Havla

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Dispečer
  • Platnost nabídky
    led 19 2023 v 01:00 - kvě 31 2024 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.