OBCHODNĚ - PROVOZNÍ MANAŽER CELNÍCH SLUŽEB

Prémiová složka v závislosti na plnění obchodních i manažerských cílů, notebook, telefon, služební...

  • Mezinárodní přepravní a logistická společnost se sídlem v severní části Prahy právě hledá nového kolegu/yni se znalostí celní problematiky a obchodním duchem na pozici Obchodně – provozní manažer.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Business development – akvizice nových klientů v oblasti celních služeb
    • Vedení 5 poboček celních služeb v rámci ČR (Brno, Ostrava, Hradec Králové, Praha, Domažlice) celkem cca 15 pracovníků (celních deklarantů)
    • Vedení, hodnocení a motivace pracovníků jednotlivých poboček
    • Jednání s klienty a navrhování možných řešení jejich požadavků na míru

    CO SE OČEKÁVÁ:

    • Znalost celní problematiky
    • Zkušenost s jednáním s celními úřady
    • Obchodního ducha
    • Zkušenost s vedením lidí, jejich hodnocení a motivace
    • Znalost AJ je jen výhodou, není nezbytné

    CO SE NABÍZÍ:

    • Zaměstnání ve stabilní firmě s místem výkonu na kterékoliv z poboček (Praha, Brno, Ostrava, Hradce Králové)
    • Zajímavé mzdové ohodnocení (odpovídající zkušenostem)
    • Prémiová složka v závislosti na plnění obchodních i manažerských cílů
    • Notebook, telefon
    • Služební vozidlo i k soukromým účelům

    LOKALITA: Praha 9 + ČR

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Account manager
  • Platnost nabídky
    lis 15 2022 v 06:15 - led 14 2024 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.