CELNÍ DEKLARANT S NĚMECKÝM JAZYKEM - PARDUBICE

Zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní společnosti, 25 dní dovolené, příspěvek na...

  • Pro našeho klienta, kterým je společnost s mnohaletou tradicí na českém a evropském trhu logistických služeb, obsazujeme pozici Celní deklarant s němčinou. Pokud máte velmi dobrou znalost německého jazyka a nebojíte se nových výzev, je tato pozice to pravé pro vás.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Vedení celního řízení podle platných právních norem
    • Správa agend souvisejících s celním řízením
    • Komunikace s celním úřadem
    • Profesionální komunikace se zákazníky o celně projednávaných zásilkách
    • Efektivní spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti

    POŽADAVKY:

    • SŠ vzdělání relevantního zaměření
    • Praxe na pozici celní deklarant výhodou
    • Schopnost a chuť rychle se učit nové věci
    • Dobré komunikační schopnosti
    • Samostatnost a flexibilita
    • Německý jazyk na pokročilé úrovni
    • Znalost práce na PC
    • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

    CO SE NABÍZÍ:

    • Zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní společnosti
    • Přátelské prostředí
    • Klasická denní směna
    • Příspěvek na stravování
    • Atraktivní balíček benefitů (týden dovolené navíc aj.)

    LOKALITA: Pardubice

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Celní deklarant
  • Platnost nabídky
    lis 09 2022 v 02:33 - pro 30 2023 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Pardubice, Pardubický kraj
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.