Logistický plánovač s německým nebo italským jazykem (PRAHA 3)

Logistický plánovač s německým nebo italským jazykem...

Karta Flexipass (20 000 Kč p.a.), čtvrtletní výkonnostní bonus, 25 dní dovolené, stravenky (100...

  • Náš klient je dceřinou společností světového lídra v oblasti přepravních a logistických služeb se 100 000 zaměstnanci na několika kontinentech. Momentálně hledají do týmu logistického plánovače se znalostí německého nebo italského jazyka do své pražské kanceláře, která prostřednictvím svého mezinárodního multikulturního týmu profesionálů poskytuje řízené přepravní služby zákazníkům po celém evropském regionu.

    Náplň práce:

    • Každodenní správa a plánovaní logistického procesu zákazníkům (dodávky, nakládky, vykládky, zpoždění, ztráty apod.)
    • Každodenní komunikace s dopravci a zákaznickými závody/subjekty
    • Evidence dokumentů, kalkulace dopravy, přesné a spolehlivé vedení záznamů
    • Avizace doručení
    • Evidence a kontrola termínů doručení zakázek - vedení přehledu aktuálních zakázek a jejich stavu (v rámci logistiky)
    • Práce v interním systému

    Požadavky:

    • Min. středoškolské vzdělání
    • Předchozí pracovní zkušenosti v logistice/přepravě v mezinárodním obchodním prostředí
    • Znalost systémů CRM či podobných systémů
    • Pokročilá znalost MS office (Outlook, Excel, PowerPoint)
    • Komunikativní znalost italského nebo německého jazyka

    Co se nabízí:

    • Tržní konkurenční plat
    • Karta Flexipass (20 000 Kč p.a.)
    • Čtvrtletní výkonnostní bonus
    • Dovolená navíc (1 týden navíc)
    • Stravenky (100 Kč)
    • Kompenzace MHD v Praze
    • Flexibilní pracovní doba
    • Občerstvení na pracovišti
    • Občasný home office
    • Odborné a jazykové vzdělávání
    • Práce v mezinárodním prostředí
    • Příležitost pro kariérní růst
    • Fitness

    Lokalita: Praha 3

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Logistik
  • Platnost nabídky
    čec 22 2022 v 02:20 - čen 30 2023 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 3
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.