PROJEKTOVÝ MANAŽER POZEMNÍCH PŘEPRAV - PRAHA

Týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na sport, penzijko, životko, firemní akce, čtvrtletní...

  • Naším klientem je společnost se sídlem v Praze, která nabízí příjemní prostředí a zázemí stabilní společnosti působící v oblasti mezinárodních přeprav, logistiky a skladování. Pokud máte chuť se dále rozvíjet, pak je táto pozice tou správnou pro vás. Do týmu hledáme kolegu na pozici Projektový manažer pozemních přeprav.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Komplexní péče o svěřené portfolio zákazníků
    • Tvorba cenových nabídek služeb v oblasti pozemních přeprav
    • Spolupráce na výběrových řízeních
    • Hledání nových řešení a rozvoj nabízených služeb
    • Obchodní cesty v rámci ČR

    POŽADAVKY:

    • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo dopravního směru
    • Zkušenost s pozemními přepravami min. 3 – 5 let
    • Zkušenost s obchodem výhodou
    • Komunikativní znalost angličtiny (min. B1)
    • Velmi dobré komunikační schopnosti, proaktivnost a týmovost
    • Dobré prezentační dovednosti, samostatnost
    • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Stabilní zázemí silné společnosti a práci v příjemném malém kolektivu
    • Podporu odborného vzdělávání a profesního rozvoje
    • Detailní zaškolení a plnou podporu manažera
    • 5 týdnů dovolené
    • Kvartální prémie, které závisí především na vlastním pracovním výkonu
    • Příspěvek na životní/penzijní připojištění a Multisport kartu
    • 110 Kč stravenka plně hrazená zaměstnavatelem
    • Příspěvek na dovolenou
    • Flexibilní pracovní dobu
    LOKALITA: Praha 9

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Account manager
  • Platnost nabídky
    čen 15 2022 v 01:12 - dub 30 2023 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 9
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.