MANAŽER POZEMNÍCH PŘEPRAV - PRAHA

Týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na sport, penzijko, životko, firemní akce, čtvrtletní...

  • Mezinárodní přepravní a logistická společnost právě hledá na pozici Manažera pozemních přeprav nového kolegu/yni se zkušenostmi v oblasti pozemních přeprav a s vedením menšího týmu.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • vedení dvou týmů disponentů/dispečerů (mezinárodní přepravy a distribuce – sběrná služba)
    • správa vlastního vozového parku
    • podílení se na rozvoji produktů a vozového parku
    • komunikace s klienty a dopravci
    • řešení problémů a nastavování pravidel

    ZÍSKÁTE:

    • pestrou práci v kolektivu fajn lidí
    • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + čtvrtletní osobní ohodnocení dle Vašeho výkonu
    • podporujeme profesní i osobní rozvoj zaměstnanců
    • týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na sport, penzijko, životko, firemní akce apod.

    POŽADAVKY:

    • SŠ vzdělání nejlépe dopravního směru
    • zkušenosti v oblasti pozemních přeprav mezinárodních i tuzemských alespoň 5 let
    • alespoň základní znalost angličtiny
    • zkušenosti v oblasti sběrné služby
    • zkušenosti s vlastním vozovým parkem výhodou
    • zkušenosti s vedením podřízených
    • organizační schopnosti, schopnost určování priorit
    • příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
    • strategické uvažování a chuť přicházet s novými nápady

    LOKALITA: Praha

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Vedoucí provozu
  • Platnost nabídky
    kvě 19 2022 v 12:15 - úno 28 2023 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.