OBSLUHA CNC STROJŮ - MOST (ÚSTECKÝ KRAJ)

POUZE RANNÍ SMĚNY, vánoční bonusy, možné odměny během roku, nástup možný ihned, zázemí nadnárodní...

  • Pro nástrojárnu v Korozlukách u Mostu hledáme obsluhu CNC strojů. Vhodný kandidát si sám poradí se seřízením a nastavením stroje. Bude rozumět výkresové dokumentaci a 3D modelům i modelování.

    Oceníme zkušenosti s obsluhou CNC, soustruhu, brusek a vrtaček. Samozřejmostí je manuální zručnost, samostatné a precizní uvažování, pečlivost, ochota spolupráce, zájem o učení se nových věcí a řidičák sk. B.

    Požadujeme:

    • praxe s obsluhou CNC stroje podmínkou
    • zkušenost s programy CAD/CAM (Solidworks, HSM works) velkou výhodou
    • praxe s obsluhou EDM stroje výhodou
    • znalost technologie obrábění kovů
    • orientace v technické dokumentaci
    • praxe s obráběcími stroji (bruska, soustruh, vrtačka)
    • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup k práci, důslednost
    • ŘP sk. B (nutno dojíždět)

    Náplň práce:

    • obsluha CNC zařízení
    • určení vhodného nastavení a funkce zařízení
    • upnout a vyrovnat části a nástroje CNC případně další
    • kontrola materiálu a hotového výrobku dle výkresu
    • komunikace a spolupráce s ostatními pracovníky

    Co nabízíme:

    • nástup možný ihned
    • zázemí nadnárodní společnosti
    • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • odpovídající mzdové ohodnocení
    • POUZE RANNÍ SMĚNY
    • vánoční bonusy
    • možné odměny během roku
    LOKALITA: Korozluky u Mostu

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Operátor CNC strojů
  • Platnost nabídky
    dub 26 2022 v 09:53 - led 31 2023 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Korozluky u Mostu
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Cron Job Starts