LOGISTICKÝ SPECIALISTA/PLÁNOVAČ (němčina výhodou)

Mobilní telefon, notebook, stravenky, sick days, příležitostně home office, zázemí v centru města,...

  • Pro našeho klienta, kterým je společnost s mezinárodní působností s kanceláří v Praze, nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici Logistika/Logistického plánovače/Referenta.

    Náplň práce:

    • Zajišťování procesu logistiky, kontrola průběhu
    • Komunikace s dodavateli a zákazníky především v EU aj.
    • Příprava a správa obchodních dokumentů (nabídky, objednávky, faktury)
    • Komunikace s celními deklaranty a přepravci
    • Příprava a distribuce marketingových materiálů

    Očekáváme:

    • Minimálně SŠ vzdělání
    • Předchozí zkušenost v logistice či se zajišťováním přeprav
    • Znalost angličtiny na úrovni C1
    • Znalost němčiny velkou výhodou
    • Profesionální jednání, vysoká úroveň komunikace
    • Schopnost samostatné práce
    • Spolehlivost, pečlivost, empatie, flexibilita

    Získáte:

    • Práci na plný úvazek, nástup možný ihned
    • Flexibilní a pohodlné pracovní prostředí v centru města
    • Práce v týmu, ve kterém klademe důraz především na kvalitní výsledky a dobré pracovní vztahy
    • Možnost podílet se na rozvoji firmy a v případě odpovídajících dovedností a pracovních výsledků možnost profesního růstu v souladu s růstem firmy
    • Benefity: mobilní telefon, notebook, stravenky, sick days, příležitostně home office
    Lokalita: Praha

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Logistik
  • Platnost nabídky
    led 06 2022 v 03:23 - čen 30 2022 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.