Výzkumný pracovník

Benefity - mobilní telefon, notebook, stravenky, sickdays, home-office a další

  • NÁPLŇ PRÁCE:

        Zkušenosti z vývoje chemických procesů s využitím heterogenní katalýzy

        Praktické laboratorní dovednosti při stavbě chemických aparatur

        Samostatnost při práci od návrhu experimentu po jeho realizaci a interpretaci výsledků -  komplet celý výzkum

        Schopnost prezentovat dosažené výsledky

    POŽADAVKY:

        Magisterský titul v oboru chemie

        Předchozí zkušenosti s vývojem, výrobou nebo testováním katalyzátorů

        Znalost počítačových řídicích systémů výhodou

        Znalost anglického jazyka min C1 (němčina, francouzština, polština, ruština výhodou)

        Řidičský průkaz B

    CO KLIENT NABÍZÍ:

        Práce v malém kolektivu, ve kterém klademe důraz především na dobré pracovní vztahy a kvalitní výsledky

        Místo: VTP Kralupy nad Vltavou

        Příležitost podílet se na rozvoji společnosti

        Možnost profesního růstu

  • Profese
    Vědecko-výzkumný pracovník
  • Platnost nabídky
    led 05 2022 v 02:51 - dub 05 2022 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Kralupy nad Vltavou
  • Zadavatelé nabídky práce
    Elvira Radanova

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.