Obchodní zástupce dřevěných oken a dveří

- Odměny dle objemu získaných zakázek - Služební automobil a mobilní telefon k dispozici -...

  • Jsme firma se sídlem v Rajhradě u Brna se zaměřením na výrobu eurooken, na trhu fungujeme již více než 25 let. Pokud chcete být součástí této stabilní firmy, rádi komunikujete s lidmi, jste technicky zaměření a chcete prodávat kvalitní dřevěné nebo dřevohliníkové výrobky, tak hledáme právě Vás. Rozšiřujeme tým na pozici obchodního zástupce (zástupkyně) pro pracoviště v Rajhradě s působností po celé ČR.

    Náplň práce:

    - Péče o zákazníky

    - Zpracování cenových nabídek

    - Komunikace se zákazníky (e-mail, telefon)

    - Obchodních jednání se zákazníky

    - Prezentace výrobků na vzorkovně (případně na stavbách, po dohodě se zákazníkem)

    - Zaměřování oken na stavbách (zaškolíme, během 1 roku samostatné)

    - Uzavírání smluv

    - Dohled nad realizací zakázky

    Požadujeme:

    - SŠ vzdělání

    - Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

    - Schopnost a ochotu rychle se učit

    - Samostatný přístup k plnění úkolů

    Výhodou (ne však podmínkou):

    - Znalost programu Klaes

    - Praxe v obchodní činnosti nebo stavebnictví

    - Praxe v zaměřování

    Nabízíme:

    - Práci na HPP

    - Odměny dle objemu získaných zakázek

    - Služební automobil a mobilní telefon k dispozici

    - Zaškolení na program Klaes 7.16.

    - Příspěvek na stravování

    - Mzda 27 000Kč + provize z uzavřených zakázek

    Zkušenosti z oboru jsou vítané, ale nejsou podmínkou. Rádi Vás zaučíme.

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu: info@dare.cz,

    popřípadě volejte na tel. č. 604 236 946 – paní Furdeková.

  • Profese
    Administrativní pracovník
  • Platnost nabídky
    led 05 2022 v 11:17 - dub 05 2022 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Rajhrad, Stará Pošta 1030
  • Zadavatelé nabídky práce
    DARE - EUROOKNA, s.r.o.

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.