SPECIALIST CREDIT CONTROLLINGU - PRAHA 9

Příspěvek na životní/penzijní připojištění a Multisport karta, stravenky v hodnotě 110Kč, 5 týdnů...

  • Mezinárodní přepravní a logistická společnost se sídlem v Praze právě hledá nového kolegu/yni pozici Specialisty Credit Controllingu. Pokud máte zkušenost v oblasti účetnictví a nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce, dejte nám o sobě vědět. Nástup je možný ihned, ale na schopného člověka rádi počkáme.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • zpracování finančních analýz a pravidelných reportů, výsledky po klientech
    • vyhodnocování bonity a scoring klientů
    • controlling kvality
    • správa partnerů v ERP
    • denní komunikace s japonskými kolegy (aktivní AJ nutností)
    • spolupráce napříč celou společností

    CO SE OČEKÁVÁ:

    • vzdělání ekonomického směru
    • základní znalost účetnictví
    • zkušenosti v oblasti controllingu/reportingu vnímáme jako výhodu
    • znalost AJ na úrovni B1-B2
    • znalost MS Excel na pokročilé úrovni
    • schopnost systematické práce, prioritizace úkolů
    • komunikativní a týmový hráč
    • aktivní řidič sk. B (občasné služební cesty po ČR)

    CO SE NABÍZÍ:

    • stabilní zázemí silné společnosti a práce v příjemném malém kolektivu
    • podpora odborného vzdělávání a profesního rozvoje
    • detailní zaškolení a plná podpora manažera
    • 5 týdnů dovolené
    • kvartální prémie, které závisí především na vlastním pracovním výkonu
    • příspěvek na životní/penzijní připojištění a Multisport karta
    • stravenky v hodnotě 110Kč za odpracovanou směnu PLNĚ HRAZENÉ zaměstnavatelem

    LOKALITA: Praha 9

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Kontrolor
  • Platnost nabídky
    pro 19 2021 v 08:00 - kvě 31 2022 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 9
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.