Pro našeho klienta, zavedenou českou společnost, hledáme kandidáty do HR oddělení.

Pro našeho klienta, zavedenou českou společnost, hledáme...

5 týdnů dovolené, Prémiovou zdravotní péči i pro vaše rodinné příslušníky, Zajistíme vám...

  • Co vás čeká:

        Náborové aktivity napříč holdingem

        Zajištění personálně-administrativních činností

        Oslovování kandidátů a účast na pohovorech

        Přípravu náborových inzercí s marketingem

        Spolupráce s personálními agenturami a dalšími externími dodavateli

        Spolupráce s managementem společnosti

        Inovace nastavených procesů

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

        5 – 6 let zkušeností v oblasti HR

        Znalost legislativy benefitů

        Zkušenost s aktivním recruitmentem výhodou

        Angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni

        Samostatnost při organizaci své práce, při řešení problémů

        Energické nasazení

    Co vám můžeme nabídnout:

        5 týdnů dovolené

        Prémiovou zdravotní péči i pro vaše rodinné příslušníky

        Zajistíme vám výhodnější hypotéku nebo pojištění

        Bezplatné právní a finanční konzultace

        Penzijní připojištění

        Podpoříme vás také při výuce angličtiny a kurzů pro váš další profesní růst

  • Profese
    HR specialista
  • Platnost nabídky
    lis 12 2021 v 11:39 - úno 12 2022 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 5
  • Zadavatelé nabídky práce
    Elvira Radanova

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.