Zedník Holandsko - od 50 tis/měsíc v čistém

- Konkurenční týdenní platby - Ubytování zdarma - Doprava zdarma - Dlouhodobá práce

  • Náš klient se stavbami po celém Nizozemsku hledá zedníky pro rozšíření svého týmu. Pokud máte relevantní zkušenosti, rádi se s Vámi spojíme!

    Požadavky

    - Praxe zedníka minimálně 1 rok

    - Dobrá znalost holandského nebo anglického jazyka

    - Vlastní platný certifikát VCA. Pokud ho nemáte, můžeme Vám pomoc jej získat

    - Řidičský průkaz B

    Náplň práce

    Jako zedník pracujete samostatně i v týmu. Provádíte všechny běžné zednické činnosti na stavbě. Jste odpovědní za dodání kvality.

    Nabízíme

    - Konkurenční týdenní platby

    - Ubytování zdarma

    - Doprava zdarma

    - Dlouhodobá práce

    Zaujala Vás nabídka? Přihlaste se přes odkaz nebo pošlete svůj životopis / telefonní číslo na andrea@eurecbroker.com

  • Profese
    Zedník
  • Platnost nabídky
    lis 05 2021 v 01:52 - úno 05 2022 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    's-Hertogenbosch
  • Zadavatelé nabídky práce
    Andrea Kominickova

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.