TOP
Insidesales - obchodní referent/ka (až 40000 Kč)

Flaxibilní pracovní doba Možnost zkráceného úvazku Až 15 dní dovolené navíc Práce v menším...

  • Popis pracovního místa

    Preferujete samostatnou, různorodou práci v oblasti obchodu, kde využijete Vaši znalost procesů, jazyků, organizační a komunikační schopnosti při spolupráci se svými kolegy? Nebojíte se rozhodovat a být svým kolegům a zákazníkům oporou?

    Toto může být pozice právě pro Vás!

    Hledáme kanidátku/kandidáta na pozici Insidesales

    Co je hlavní obsah práce?

    • Insidesales (= obchodní referent/ka, přijímání objednávek, jejich vyřizování a komunikace se zákazníky)
    • zpracování cenových nabídek (kalkulace marží, vyžadování cen od dodavatelů, strategické úvahy o tvorbě cen a diskuze s Business development)

    Co to ale znamená? Co musí člověk umět?

    • komunikace plynulou angličtinou slovem i písmem, další jazyky vítány (polština nebo němčina by byly skvělé!)
    • samostatnost a rychlost v jednání i učení
    • dobrá znalost práce s počítačem odpovídající dnešní době (vědět co asi je Word a kde se zapíná počítač nestačí)
    • pozitivní myšlení a proaktivní jednání (sedět na židli a čekat co dostanu za práci když kolegové neví kam dřív není to pravé...)

    Podívejme se na to podrobněji:

    Poslání pracovní pozice

    Insidesales je pro každého nšeho zákazníka hlavní kontaktní osobou pro provádění nákupu. Na jeho závisí spokojenost zákazníka s komunikací, spolehlivostí dodávek a vytvoření dojmu o naší firmě.

    Insidesales Manager se ale musí také umět rozhodovat v situacích, kdy si kolegové nejsou jistí. Musí umět nejen udělat rozhodnutí, ale také nést odpovídající zodpovědnost. Jeho úkolem je také neustále sledovat firemní procesy a vymýšlet jejich průběžné zlepšování, musí být aktivní součástí tohoto procesu.

    Požadavky

    • schopnost samostatné zodpovědné činnosti
    • zručnost v práci s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači
    • výborné komunikační schopnosti
    • schopnost nést zodpovědnost za svěřenou práci
    • dobrá znalost angličtiny či jiného jazyka písemnou i ústní formou

    Pracovní náplň

    • zaevidování přijatých objednávek do informačního systému a zkontrolovat úplnost položek, obsahovou správnost
    • kontrola platných prodejních cen jednotlivých položek pro daného zákazníka
    • dohled nad zajišťováním dopravy
    • včasné a úplné potvrzení objednávky zákazníkovi
    • se zákazníkem dojednat způsob dopravy zakázky a její cenu
    • zajištění dopravy zboží včetně přípravy potřebných dokumentů
    • vystavení faktur s platebními podmínkami platnými pro danou firmu

    Kromě platu nabízíme

    • stravenky
    • týden dovolené navíc
    • lze dosáhnout až na 35 dní placené dovolené v roce
    • bonus za obrat formou 13 platu
    • jednosměnný provoz bez nutnosti přesčasů
    • pružná pracovní doba podle vaší potřeby
    • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu
    • nápoje zdarma
    • ovocný bufet zdarma
    • flexibilní pracovní doba
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • hrazené telefonní hovory
    • možnost vzdělávat se v oboru
    • malý přátelský kolektiv a příjemné, čisté pracovní prostředí
    • možnost postupu na další pozici
    • práci ve společnosti, která patří mezi TOP dodavatele v rámci celé Evropy

    Nabízená mzda

    30 000 až 40 000 Kč podle stupně zapracování, úvazku a obsahu práce

  • Profese
    Administrativní pracovník
  • Platnost nabídky
    říj 04 2021 v 02:40 - led 04 2022 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Boženy Němcové 1, 66451 Šlapanice
  • Zadavatelé nabídky práce
    Jan Kirchner

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.