NÁKUPČÍ (SOURCING/PROCUREMENT) - PRAHA/PLZEŇ

HO 2 dny v týdnu, možnost školení a vzdělávání, notebook, mobilní tel i k soukromému užívání,...

  • Naším klientem je firma, která je v rukou zahraničního soukromého vlastníka, firma která začala úspěšně vyrábět vlastní EV konverzi dostupného modelu a v roce 2022 začne i s výrobou plně vlastního el. modelu. Společnost byla založena před 4 lety, ale je součásti skupiny, která je na trhu již 52 let a podniká v mnoha oborech. „Naším cílem je, abychom to co děláme, dělali poctivě, efektivně a rádi. Zároveň zcela vědomě boříme mýty, tradice a posouváme a měníme trh. Víme jak na to, ale potřebujeme šikovné spolupracovníky, abychom to společně posunuli dál.“

    Hledáme někoho, kdo:

    • komunikuje výborně anglicky (velká výhoda čínsky, rusky) budete denně v kontaktu s lokálními a zahraničními dodavateli
    • má zkušenosti na pozicích sourcing, procurement, částečně nákupčí
    • má perfektní analytické schopnosti (včetně výborné znalosti MS Office), bude vyhledávat, porovnávat, alternovat, vyměňovat stávající dodavatele
    • má zkušenost se smluvním nastavováním dodavatelů (NDA, smlouvy, rebate mechanismy)
    • ideálně má vzdělání technického směru a alespoň 5 let zkušeností na obdobné pozici
    • bude v denním kontaktu s R&D oddělením v CZ a Číně, bude ideálně zapálený do elektro aut, aut celkově
    • dokáže převzít zodpovědnost za svoje rozhodnutí, přiznat chybu, přijmout ji a poučit se zní
    • má tzv. tah na branku
    • se rozhoduje podle logického uvažování
    • se nebrání pracovním cestám do zahraničí - nutné pro práci s dodavateli

    Náplň práce:

    • akvizice a kvalifikace nových dodavatelů pro svěřené komodity
    • správa a řízení stávajících dodavatelů
    • jednání a nastavení nákupní politiky jednotlivě
    • do budoucna nastavení systémů a KPI pro výběr dodavatelů, nastavení a provádění zákaznických auditů
    • vrcholové řízení reklamací spojené s nakupovanými komoditami
    • pracovní cesty v ČR i v zahraničí (EU, Čína, Rusko)
    • komunikace na denní bázi s generálním ředitelem (přímý reporting)
    • Nakupované komodity: BMS, baterky, konektory, kabelové svazky, ovládací prvky, hliník a další

    Pro vás:

    • dlouhodobá práce ve stabilní české firmě, která si zakládá na férovosti a kvalitě
    • přátelské prostředí v mladém kolektivu
    • nové technologie, aktivní vliv na vývoji a kvalitě finálního výrobku
    • flexibilní pracovní doba
    • možnost home office – 2 dny v týdnu
    • možnost školení a dalšího vzdělávání
    • notebook, mobilní telefon i k soukromému užívání
    LOKALITA: PLZEŇ či PRAHA

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Nákupčí
  • Platnost nabídky
    zář 30 2021 v 10:27 - úno 28 2022 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Plzeň či Praha
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.